Jak zostało oficjalnie podane do wiadomości i potwierdzone przez wiarygodne źródła blisko związane z UFC, były mistrz wagi średniej Robert Whittaker (MMA 20-5) musiał wycofać się z pojedynku na gali UFC 248. Gala odbędzie się 7 marca w Las Vegas, a niedoszłym przeciwnikiem Australijczyka miał być Jared Cannonier (MMA 13-4).

Na ten moment nie został podany powód decyzji Whittakera o wycofaniu się z pojedynku. Mówi się o bliżej niesprecyzowanych kwestiach osobistych zawodnika. Dziś pisaliśmy jednak o tym, że chętny na pojedynek w Las Vegas jest Darren Till. Sam Dana White potwierdził, że Anglik powróci do octagonu UFC w marcu.

Whittaker po serii dziewięciu zwycięstw z rzędu musiał ostatnio uznać wyższość Israela Adesanyi (MMA 18-0), z którym zmierzył się w pojedynku mistrzowskim. Jared Cannonier zanotował ostatnio trzy zwycięstwa z rzędu, przez co solidnie wzmocnił swoją pozycję w rankingu kategorii średniej.

Pozostaje czekać na rozwój sytuacji i dokładniejszy komentarz, nawiązujący do konkretnych powodów wycofania się Australijczyka z marcowego pojedynku.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.