Madadi

Reza Madadi (13-3), który w zeszłym tygodniu przez sąd rejonowy w Sztokholmie został uznany winnym kradzieży i skazał zawodnika na 18 miesięcy więzienia oraz grzywny o łącznej wysokości około 650 tysięcy złotych, został dziś oficjalnie zwolniony z organizacji UFC.  

Mimo że 35-letni zawodnik nie przyznaje się do winy i zapowiada odwołanie się od wyroku, bo takie prawo przysługuje mu do 6 września – UFC postanowiło nie czekać i wraz z oficjalnym oświadczeniem pozbyło się Madadiego ze swojej listy płac. Tym samym Irańczyk dołączył do długiej listy ostatnich cięć w UFC.

42 KOMENTARZE

 1. Gardze złodziejami i nie jest mi wcale go żal. Zwolnienie oczywiste i słuszne ze strony włodaży UFC. Ciekaw jestem kto po odsiadce wyłapie Reze i zatrudni u siebie. Madadi ma żone Polke także … się zobaczy za 1,5 roku Wink

 2. Gardze złodziejami i nie jest mi go wcale żal. Zwolnienie oczywiste i słuszne ze strony włodaży UFC. Ciekaw jestem kto po odsiadce wyłapie Reze i zatrudni u siebie. Madadi ma żone Polke także … się zobaczy za 1,5 roku Wink


  http://www.youtube.com/user/TheVoranek (Zapraszam do subskrypcji)
 3. Voranek, dokładnie mam to samo. Niewiem czemu, ale złodziei traktuje tak samo jak morderców. Uważam, złodziejstwo za zbrodnie

 4. I wcale mi go nie szkoda, za lepkie łapska kara musi być, a w jego wypadku podwójna. Tacy jak on, powinni reprezentować MMA w dobry sposób, a nie tak, żeby każdy myślał, że to sport dla różnego rodzaju bandytów itd.

 5. Nadal nie rozumiem dlaczego się do tego posunął, szkoda bo swoją walką w Szwecji mnie zaciekawił swoja osobą…

 6. I bardzo dobrze, chciał torebki za miliony dolców, to teraz pajda chleba ze smalcem 😉 Szczerze mówiąc, to wolałbym zobaczyć Semtexa w oktagonie zamiast Madadiego, pomimo tego co zrobił, bo wszakże niesportowe zachowanie to nie kradzież.

 7. Ma to, na co zasłużył.

   Powinien nauczyć się grać w szachy. Może to by mu pomogło myśleć bardziej perspektywicznie, a nie, ruch do przodu, a potem się zobaczy…

 8. "Madadi ma żone Polke"

  A ja nie mogłem za cholerę sobie wyobrazić, jak to się stało, że komuś, kto z trzeciego świata trafił na rozpiskę UFC, mało było hajsu. Albo po ch*j mu torebki?

 9. Sam sobie zasłużył. Chciwy dwa razy traci. Było nie próbować dorabiać na boku.

 10. A mnie ciekawi czy po odsiedzeniu tego i wyjściu, ma szansę wrócić do UFC. Były już takie przypadki?

 11. Dawal dobre walki. Za niedlugo zostal by przez Danke wrecz obsypany hajsem ale wolał torebki no idiotyzm na poziomie master.

 12. zle mu nie bedzie w szwecji, we wiezniu. wyjdzie pewnie po 10 miechach, ale tylko jesli nie bedzie dusil klawiszy

 13.  A mnie ciekawi czy po odsiedzeniu tego i wyjściu, ma szansę wrócić do UFC. Były już takie przypadki?

  Ramp, Melvin czy Stephens mieli jakieś problemy z prawem, ale dwaj pierwsi to zawodnicy stojący nieco wyżej rangą, że tak powiem, a Stephens chyba udział w bójce miał.

 14. To było do przewidzenia. Niech posiedzi i przemyśli sobie pare spraw.

 15. Teraz to juz za pozno na przemyslenia 🙂

  Watpie czy po jego wyjsciu upomni sie o niego jakakolwiek organizacja, bo do UFC juz raczej nie wroci.

 16. Np. w boksie odsiadka to żadna przeszkoda w karierze. Szpilka nawet zmienił kategorię wagową , tak mu dobrze było za kratami.

 17. Tylko Reza jak wyjdzie to będzie miał 37 lat. Jedyne na co będzie mógł liczyć wtedy to walki na lokalnych galach 

 18. Ta opcja KSW wcale nie jest taka głupia, bo znając życie jak Reza wyjdzie z więźnia to Polacy na pewno się do niego odezwą. 

 19. Potrenuje z mydłem pod prysznicem i potem TS

  Jedyne co Reza dostanie pod prysznicem to Cum Shota 😉

 20. Pobyt w tym szwedzkim hotelu nie powinin jakoś źle wpłynąć na jego formę. A i sparingów pewnie mu nie zabraknie.

 21. Czy wy jesteście szaleni?
  Na razie został oskarżony
  Jechać po nim możecie po zapadnięciu wyroku
  UFC też powinna wstrzymać się z tą decyzją po procesie

 22. Ciekawe jak jego bracia w Iranie potraktowaliby ten jego"wyczyn". Podejrzewam,ze jakikolwiek sport moglby sobie odpuscic bo Nick Newell jest tylko jeden.    @mnemic buhahahahahahaha

  fotki wujka–> spartanskie warunki odsiadki,jak ten biedak to przetrzyma to ja nie wiem.  Ja bym tak na chacie chcial miec 
  In the warriors code,there is no surrender!

 23. Ciekawe, że Sonnenowi kradzież i wyrok jakoś nie przeszkodziły w ponownym dojściu do TS…
  „Nie zna strachu bo stoczył cztery walki z czego wygrał jedną!” – konferansjer XCage5

 24. Gdzieś mi się przewinęło że Reza jest bohaterem i uratował dwóch kolesi od utonięcia. Jeśli to prawda to bym nie przekreślał jego lepkich raczek. Kradzież<Bohaterstwo

 25. Gdzieś mi się przewinęło że Reza jest bohaterem i uratował dwóch kolesi od utonięcia. Jeśli to prawda to bym nie przekreślał jego lepkich raczek. Kradzież<Bohaterstwo

  Uratował w 2012 połtoraroczne tonące dziecko oraz ojca tego dziecka który skoczył na rataunek i sam by sie utopił.

 26. No to mu wybaczam. Zresztą żona z Polski-pewnie jakaś Żaneta albo inna Klaudia to wydatki są.

 27. No to mu wybaczam. Zresztą żona z Polski-pewnie jakaś Żaneta albo inna Klaudia to wydatki są.

  a jesli jego żona przeszła na Islam ? 😉

 28. A co muzułmanki to myślisz że nie potrzebują torebki od guciego, kwefu od armaniego czy jezusków(hmm) od prady? Laska pojechała do Szwedów za kasą, znalazłam męża fajtera UFC, poogladała filmiki z Bonsem i innymi i pomyślała że oni też powinni mieć bentleja.

  A ty durny Reza kombinuj.

 29. Ciekawe jak jego bracia w Iranie potraktowaliby ten jego"wyczyn". Podejrzewam,ze jakikolwiek sport moglby sobie odpuscic bo Nick Newell jest tylko jedenWink.

  Z kradzieżą tam chyba jest jak z gwałtem. Gdy dotyczy innowierców, lub zwierząt to ofiara idzie siedzieć za niepilnowanie swojej własności.

 30. Już się bałem że jak pojadę jutro na wycieczke do Kairu to będę musiał portfel przyspawać;)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.