(fot. Ryan O’Leary/Sherdog.com)

Załatano dziurę jaka powstała po usunięciu z karty walk gali UFC w Dublinie pojedynku Bena Rothwella ze Stipe Miocicem. Drugą walką wieczoru będzie starcie Normana Parke z Rezą Madadim. Informacja pojawiła się na oficjalnym profilu UFC Fight Pass na Twitterze:

Irańczyk ostatni raz walczył w 2013 roku, poddał wtedy Michaela Johnsona. Niestety jakiś czas później popadł w konflikt z prawem i został aresztowany za włamanie. Szwedzkie tabloidy donosiły, że zawodnik MMA włamał się do sklepu z eleganckimi torebkami i przywłaszczył sobie towar za kwotę $150.000. Po tym incydencie, Reza został skazany na 18 miesięcy bezwzględnego więzienia. Madadi został zwolniony z odbywania kary w marcu 2015 roku.

Norman Parke ma dwie porażki z rzędu. Najpierw pokonał go Gleison Tibau a później Francisco Trinaldo. Wcześniej zawodnik ten wygrał turniej wagi lekkiej w The Ultimate Fighter: The Smashes, pokonując w finale Colina Fletchera oraz miał trzy zwycięstwa z rzędu i jeden kontrowersyjny remis.

Walka Rezy z Normanem odbędzie się 24 października w Dublinie, Irlandii.

14 KOMENTARZE

 1. Mazadi na tym zdjęciu wygląda jak pierdolony robak wystający z jabłka (@kaczka41 proszę o taką przeróbkę). Normanie Parke, wiesz jaka odpowiedzialność na Tobie spoczywa! Ubij chama złodzieja torebek!

 2. Wypadnięcie Miocica z Benem znacznie pogorszyło fajną jak na Europę rozpiskę. Szkoda. Oby główna walka doszła do skutku, bo będzie porażka na całej linii.

 3. maras

  Mazadi na tym zdjęciu wygląda jak pierdolony robak wystający z jabłka (@kaczka41 proszę o taką przeróbkę). Normanie Parke, wiesz jaka odpowiedzialność na Tobie spoczywa! Ubij chama złodzieja torebek!

  Nie ma problemu:

  [​IMG]

 4. Gaara

  moze co main gorszy, ale bilety zeszly sie szybciutko i watpie, zeby irole narzekali

  Widziales jakie gale maja w Irlandii na codzien 😉 ?
  [​IMG]

 5. VaeVictis

  Widziales jakie gale maja w Irlandii na codzien 😉 ?
  [​IMG]

  Od święta dzięki publice mają mega 😉

 6. Po 3 tygodniowej przerwie z UFC wciągnę tą galę 1 nosem. Godzina elegancka a walki mogą okazać się bardzo dobre( na pewno lepsze niż u nas w KRK). Tak więc ja nie narzekam!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.