Na początku roku organizacja UFC podała informację, że reprezentujący poznański Ankos Makhmud Muradov (MMA 24-6) zastąpi Brada Tavaresa i zawalczy w marcu z reprezentantem gospodarzy, Brazylijczykiem Antonio Carlosem Juniorem (MMA 10-4). Jak jednak na swoich mediach społecznościowych poinformował sam zainteresowany, z powodu kontuzji rywala nie zawalczy on na gali w Brazylii.

https://www.instagram.com/p/B7Rl3ILBm9G/

Niestety, moja walka 14 marca została odwołana. Mój rywal doznał kontuzji, życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję się zmierzyć. Moi ludzie negocjują już szczegóły kolejnego pojedynku, więc pewnie niebawem zostanie ogłoszono więcej szczegółów. Dzięki za wsparcie.

Rok 2019 był niezwykle udany dla Uzbeka. Stoczył w nim sześć pojedynków, z wszystkich wychodząc zwycięsko. Cztery razy nokautował swoich oponentów, a dwa razy sędziowie orzekali o zwycięstwie Muradova. Od czasu dołączenia do największej organizacji na świecie, stoczył dwa pojedynki. W pierwszym pojedynku na kartach punktowych jednogłośnie pokonał Alessio Di Chirico, a w drugim pojedynku odprawił przed czasem Trevora Smitha.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.