Relson Gracie – brat członka legendarnej Galerii Sław UFC Royca Gracie – został aresztowany w Brazylii i grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. Zarzut postawiony jednemu z największych nazwisk związanych z BJJ na świecie dotyczy handlu narkotykami.

Zatrzymany jest właścicielem wielu siłowni i klubów sportów walki znajdujących się w USA, a także był trenerem wielu zawodników walczących w MMA. Czarne pasy, które pod okiem Relsona Gracie uczyły się parterowego rzemiosła to między innymi Steve Maxwell czy bracia Migliarese.

Relson Gracie został zatrzymany podczas podróży autobusem, kiedy to psy tropiące wyczuły zapach dobiegający z jego torby. Jak się okazało, w bagażu znaleziono worek marihuany i akcesoria związane z jej zażywaniem.

Co gorsza, wszystko wskazuje na to, że 66-letni Relson Gracie przywiózł narkotyki z USA, a biorąc pod uwagę bardzo surowe podejście władz Brazylii do narkotyków, może okazać się, że zatrzymany będzie odpowiadał za przemyt. W tym przypadku, pochodzącemu z legendarnej rodziny Gracie Relsonowi grozi wieloletnie pozbawienie wolności.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.