Obecny mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov jest posiadaczem rekordowej ilości obaleń oktagonie podczas jednej walki.

UFC przed wielką walką z Conorem McGregorem postanowiła przypomnieć fanom jak do tego doszło. Khabib rekord pobił na gali UFC 160 w 2013 roku w walce z Abelem Trujillo.

Poniżej promo gry UFC 3 z udziałem Dagestańskiego Orła.

 

3 KOMENTARZE

  1. Wszystkie te obalenia może brzmią imponująco, ale jakby Sir McGregor wszedł mu w jedną nogę, a giermek Lobov w drugą, to zaraz by ten cały Dagestański Orzeł zrozumiał co to Rusko-Irlandzkie Linie Lotnicze.

  2. Myślę, że Khabib by w końcu obalił nawet Woodleya, a mistrz półśredniej ma chyba najlepszy współczynnik obrony obaleń.Nie widzę sensu w dyskusji czy Conor obroni sprowadzenia Dagestańczyka, bo jest jasne, że nie, przynajmniej nie na długo. Góra z 2 pierwszych prób się wybroni, choć ja mogę się założyć, że jak Khabib złapie Rudego to już nie puści aż posadzi na dupie.Cały myk polega na tym, że Conor musi i może znokautować Khabiba lub oszołomić go nieźle w trakcie jego prób obaleń, to jest jedyna obrona która ma szanse dla niego

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.