Ray Borg w swojej ostatnie walce pokonał Jussiera da Silvę i aktualnie znajduje się na czwartej pozycji rankingu UFC w wadze muszej. W rozmowie z Fox Sports powiedział, że liczy, iż niedługo dostanie możliwość walki o pas mistrzowski.

Jeszcze jedna walka powinna pokazać, że jestem gotów na starcie o mistrzostwo.

Borg jest pewny, że posiada odpowiednie umiejętności, aby pokonać mistrza Demetriousa Johnsona.

Nie mam zamiaru wyzywać Demtriousa w mediach społecznościowych, chcę być uczciwy i mówić o tym w otwarty sposób. Szczerze wierzę, że Demetrious nigdy nie mierzył się z kimś takim jak ja. Wierzę również, że jestem jednym z bardziej dynamicznych zawodników w tej wadze, chociaż wszyscy w tej kategorii są szybcy, ja mam to coś i dodatkowo uważam, że nikt poza mną nie posiada takich umiejętności w walce na ziemi.

Pewność siebie Borga wynika z tego, że jak sam mówi, jest uczciwy wobec siebie.

Od kiedy jestem w tym sporcie i od kiedy trafiłem do UFC zawsze byłem uczciwy. Nie jest stronniczy,  jestem jednym z bardziej uczciwych zawodników, szczególnie jeśli chodzi o uczciwość wobec samego siebie.  Wiem dokładnie czy potrzebuję więcej czasu, aby móc sprostać Demetriousowi, wiem co muszę poprawić by to zrobić. Podchodzę uczciwie do swoich umiejętności.

 

12 KOMENTARZE

  1. Weźcie tego ziomka! Co on wygaduje???!

    Do Myszki to nie ma podjazdu żadnego!

    Ależ mnie zagotował ten Borg.  Wrrrrrrr…..

    :wtf2:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.