ralekgracie

Kolejny członek rodziny Gracie podpisał kontrakt z organizacją prowadzoną przez Scotta Cokera.

Ralek Gracie, który znany jest z tego, iż założył organizację Metamoris, organizującą gale BJJ, związał się z federacją Bellator MMA. Będzie to powrót Raleka do klatki po prawie 7 latach przerwy. Mówi się, że Brazylijczyk zadebiutuje na gali Bellator 170 w Los Angeles.

Gracie (3-0 MMA) w ostatniej walce wygrał z Kazushim Sakurabą na gali Dream 14 w Japonii. 31-letni Brazylijczyk jest synem Roriona Gracie, jednego z założycieli UFC oraz promotora jiu-jitsu w USA. Royce Gracie, wujek Raleka, powrócił do klatki w lutym, kiedy to pokonał Kena Shamrocka.
Warto zaznaczyć, że od dawna Brazylijczyk ma problemy finansowe. Wielu zawodników, którzy wystąpili na Metamoris skarżyło się na brak wypłaty. Możliwe, że właśnie to jest główną przyczyną powrotu Graciego do klatki.
Bellator 170 to wydarzenie sygnowane pojedynkiem Chaela Sonnena oraz Tito Ortiza.

8 KOMENTARZE

 1. Shajs

  Czy on jest bratem Mirasa?
  Bo się w ich drzewku pogubiłem :śmiech:

  Tak, to stryjeczny brat szwagra jego drugiego męża…

 2. Maja kłopoty finansowe to zapraszamy do nas. Z taka iloscią dzieciów z samego pińcet plus będą mieli z bańkę miesięcznie.

 3. A Ralek nie zakładał jakiejś organizacji z której miał pokryć długi za metamoris?
  edit:
  A nie, to w marcu zapowiadał powrót do MMA żeby spłacić długi 😀

 4. No to istny scenariusz na film.. Niepokonany Mistrz poprzysiągł, że już nigdy nie weźmie udziału w walkach.. niestety, aby spłacić długi i oczyścić swoje imię oraz przywrócić chwałę swojemu rodowemu nazwisku postanawia raz jeszcze wejść do klatki… jeszcze tylko jego wujasa niech ktoś poskręca w klatce, Niepokonany Mistrz go pomści i na koniec po efektownej pięciorundowej przegrywanej walce w ostatniej minucie podda przeciwnika i zdobędzie pas mistrza.. sprzeda to do hollywood i do końca życia nie będzie musiał nic robić

 5. Szyna

  No to istny scenariusz na film.. Niepokonany Mistrz poprzysiągł, że już nigdy nie weźmie udziału w walkach.. niestety, aby spłacić długi i oczyścić swoje imię oraz przywrócić chwałę swojemu rodowemu nazwisku postanawia raz jeszcze wejść do klatki… jeszcze tylko jego wujasa niech ktoś poskręca w klatce, Niepokonany Mistrz go pomści i na koniec po efektownej pięciorundowej przegrywanej walce w ostatniej minucie podda przeciwnika i zdobędzie pas mistrza.. sprzeda to do hollywood i do końca życia nie będzie musiał nic robić

  Niestety po wygranej walce pan mistrz se uświadamia że jeszcze 99 000 takich walk, żeby wyjść na zero.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.