Po przegranej walce o pas mistrzowski organizacji M-1 Global, Rafał Kijańczuk zapowiada, że wystąpi na jednej z gal w Polsce. Zawodnik zapytał swoich fanów na swoim profilu na Facebooku o opinię na temat w jakiej organizacji miałby wystąpić.

Dziękuje wszystkim za słowa wsparcia po nieudanej i pechowej dla mnie walce o pas mistrza M-1 GLOBAL. Mimo wszystko idę dalej do przodu i szybko mnie zobaczycie ponownie, bo nie zamierzam długo odpoczywać i wkrótce wracam do treningu. Chciałbym tym razem zawalczyć w Polsce jeszcze przed wakacjami. Negocjacje trwają już od pierwszego dnia po powrocie do kraju. Mam nadzieję, że uda się wykręcić coś ciekawego.

A Wy, na której gali w Polsce chcielibyście mnie zobaczyć?

Kijańczuk (7-1 MMA) wygrał 7 pierwszych walk w swojej karierze przez KO/TKO. Kijana w ostatnim pojedynku musiał jednak uznać wyższość Khadisa Ibragimova na gali M-1 Challenge 101.

✅ Dziękuje wszystkim za słowa wsparcia po nieudanej i pechowej dla mnie walce o pas mistrza M-1 GLOBAL. Mimo wszystko…

Publiée par Rafał Kijańczuk sur Vendredi 5 avril 2019

20 KOMENTARZE

  1. Stawiam na FEN bo Jozwiak juz negocjowal jego wystep na Torwar ale ze byla walka o pas na M-1 to nic nie wyszlo.

  2. Wszędzie, byleby nie KSW. Poza tym KSW chyba nie pozwala na takie kontrakty jedno-walkowe, a Rafał wygląda na gościa zbyt mądrego by się z nimi na dłużej wiązać.

  3. Stawiam na FEN bo Jozwiak juz negocjowal jego wystep na Torwar

    Czyli docelowo jKSW. Jeden telefon Kavulsona i każdy… wiadomo. :fjedzia:

  4. Tylko nie kws

    Wnioskując z wypowiedzi Rafała nie można tego wykluczyć. W sumie polciezkich brakuje wszystkim, więc jego menago ma dobra pozycję przetargową. Jak dla mnie Rafał mógłby zawalczyć z Marcinem Łazarzem, a gdzie to kwestia drugorzedna.

  5. Kijana oficjalnie w FEN, waka z Adamem Kowalskim w maju, ksw nie wybrał bo proponowali zbyt odległe terminy ::snoopd::

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.