Rafał Kijańczuk

Rafał Kijańczuk (MMA 8-2), który podczas gali FEN 28 zmierzy się z Marcinem Wójcikiem (MMA 12-7), na początku swojej przygody z MMA walczył dla Rosyjskiej organizacji M-1, w której dotarł do walki o mistrzowski pas. W rozmowie dla naszego serwisu, w audycji W narożniku, Kijańczuk powiedział, że może jeszcze zobaczymy go walczącego w organizacji M-1.

Zobacz również: Kijańczuk stawi w Lublinie czoła powracającemu do FEN Wójcikowi

Cały rok 2018 był bardzo fajny. To był początek mojej przygody z zawodowymi walkami w MMA. W M-1 szło mi bardzo dobrze, aż do walki o pas, ale jestem zadowolony z tej organizacji i jeśli będzie możliwość pewnie jeszcze tam zawalczę. Do końca sierpnia mam ważny kontrakt, więc być może jeszcze tam zawalczę.

Rafał potwierdził też, że jego kontrakt z organizacją FEN po walce z Wójcikiem będzie cały czas aktualny.

Po walce z Marcinem zostaną mi jeszcze dwie walki.

Do starcia Rafała Kijańczuka z Marcinem Wójcikim dojdzie już 28 marca w Lublinie.

3 KOMENTARZE

  1. Zaiste wielkie czeka Cię wyzwanie Paniczu Rafale.

    Bardzo rad jestem, iż dane nam będzie podziwiać moment, w którym szanowny Panicz wejdzie w szranki z jaśnie wielmożnym  Panem Marcinem.

  2. Witam Szanownych Komentujących.

    Ogromną mam prośbę do Dostojnej Redakcji, aby nie dzieliła własnych wywiadów na części w celu zrobienia z nich 10 newsów. Proponuję aby jak już pojawia się przeprowadzany wywiad w formie pisanej to niech chociaż będzie w całości zredagowany tak, żeby dało sie to przeczytać.

    Pozdrawiam.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.