dos Anjos

Rafael dos Anjos twierdzi, że Conor McGregor nie zasłużył na walkę o pas mistrza wagi lekkiej. Ponadto nazywa Irlandczyka „tchórzem”, bo unika pojedynków z Jose Aldo i Frankiem Edgarem.

„RDA” miał skrzyżować rękawice z McGregorem na UFC 196, ale z pojedynku wykluczyła go kontuzja stopy. W zastępstwie za Brazylijczyka wszedł Nate Diaz, który wykorzystał swoją szansę i poddał popularnego „Notoriousa” w drugiej rundzie. Dos Anjos podczas sesji pytań i odpowiedzi na Periscope opowiedział o swoim stanie zdrowia i planach na przyszłość:

Stopa goi się dobrze, muszę ją jeszcze rozruszać. Zawalczę z każdym. Kogokolwiek da mi UFC, będę gotowy. Obojętnie, czy mam bronić tytułu, czy iść wyżej z wagą – zawalczę z każdym.

Brazylijczyk, zapytany o McGregora, odpowiedział:

Conor nie zasłużył na pojedynek ze mną. Właśnie przegrał z Diazem. Jeśli przegrywa z piątym pretendentem w kolejce, to czemu miałby bić się z mistrzem?

Dos Anjos wyraził swoją opinię na temat ogłoszonego niedawno rewanżu między Diazem a McGregorem także w mediach społecznościowych. W jednym z czwartkowych wpisów na Twitterze nazwał Conora „tchórzem”:

Nieoficjalnie mówi się, że UFC planuje zestawienie dos Anjosa z Eddiem Alvarezem na lipcowe UFC 200.

5 KOMENTARZE

  1. Jeśli Conor jest tchórzem to  kim jest Aldo, który jakiś czas temu mówił, że może walczyć z Conorem zawsze i wszędzie, a jak dostał ofertę to odmówił ?

  2. nie jestem fanem Conora  ale moim zdaniem ma jaja skoro chce się skonfrontować z Diazem który go zmiażdżył ,ale że by nie było mam nadzieje że znowu dostanie w ten szympansi pysk, i wróci do dywizji piórkowej gdzie będzie dawać fajne walki

  3. Czekałbym z ogłaszaniem walki RDA do walki Fergusona z Khabibem. Jeśli wygra Ferguson, to RDA vs Ferguson. Jeśli wygra Khabib, to RDA vs Alvarez (bo w lipcu Khabib walczyć nie może z powodu ramadanu). Wtedy w październiku/listopadzie Khabib o pas. Tony Ferguson jakby wygrał walkę z Khabibem, to musowo musiałby walczyć z RDA.

  4. Szkoda słów, że też nie banujecie odrazu bezmózgów.Niektóre wpisy kwalifikują się na wodogłowie co jest do zaakceptowania ale logika ludzi tu obecnych którzy używają #FavelaLogic bez żadnego argumentu powinna dostać perma na życie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.