Były mistrz wagi lekkiej UFC a obecnie czołowy zawodnik dywizji półśredniej Rafael dos Anjos (MMA 28–11, #5 w UFC) podpisał kontrakt na wyczekiwaną walkę z idącym jak burza w UFC Argentyńczykiem Santiago Ponzinibbio (MMA 27–3, #7 w UFC).

„RDA” potwierdził walkę na Twitterze odpowiadając jednocześnie swojemu przeciwnikowi który oskarżał go o brak odwagi i podpisu na kontrakcie:

Podpisz umowę Frankenstein

„Poproś kogoś, kto ma dwa neurony więcej od ciebie w głowię, aby wytłumaczył ci że już zaakceptowałem walkę z tobą ty oszuście”

Dos Anjos w ostatniej walce w listopadzie ubiegłego roku, przegrał przez decyzję z wysoko notowanym Kamaru Usmanem. Była to druga przegrana z rzędu byłego mistrza, po wcześniejszej porażce z rąk Colby`ego Covingtona na gali UFC 225.

Jego potencjalny przeciwnik Santiago Ponzinbiio ma obecnie passę siedmiu wygranych walk z rzędu w UFC. W swoim ostatnim występie na gali w UFC w Argentynie odprawił przed czasem Neila Magny`ego.

Santiago Ponzinibbio nie rezygnuje z zestawienia z „divą”, Rafaelem dos Anjosem

 

1 KOMENTARZ

  1. Też myślę , że RDA przegra niestety chociaż mnie ten Santiago nie przekonuje jakoś super bardzo to Rafael jest za mały w chuj na WW niestety… zastanawia mnie bardzo jakim cudem tak mały zawodnik jak Dos Anjos może mieć problemy ze zrobieniem limitu wagi lekkiej… Przecież on spokojnie powinien ciupać w piórkowej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.