Dana White ma już pomysł na kolejne wydarzenia po UFC 249. Nadal nieznana jest lokalizacja tej gali, lecz wystąpią tam tylko zawodnicy przebywający obecnie w USA. Prezydent organizacji, aby móc organizować gale z udziałem zawodników z innych krajów, postanowił zainwestować w arenę na prywatnej wyspie, o czym dał znać w wywiadzie dla TMZ.

Na ten moment mam zapewnione miejsce na dwa miesiące, w którym odbędzie się UFC 249. Stawiamy teraz tam wszystko. Będziemy organizować walki co tydzień. Jestem też dzień czy dwa od zabezpieczenia prywatnej wyspy. Mam prywatną wyspę, którą już sobie zabezpieczyłem. Właśnie wszystko tam przygotowujemy, zaczniemy organizować walki z udziałem zawodników z całego świata.

Nie mogę organizować walk zawodników z innych państw w USA więc załatwiłem prywatną wyspę. Zaczniemy ich transportować na tą wyspę i będziemy tam robić pojedynki. Od 18 kwietnia UFC znowu zaczyna działać. Mamy własne samoloty, będziemy nimi transportować zawodników.

Wszyscy będą testowani, testowani i jeszcze raz testowani. Upewnimy się, że zawodnicy, pracownicy komisji, sędziowie, arbitrzy punktowi, ludzie od produkcji są zdrowi. Upewnimy się, że każdy jest bezpieczny przed, w trakcie i po walkach.

Dzisiaj White ogłosił także ostateczną, nową rozpiskę UFC 249, na której Tony Ferguson zawalczy z Justinem Gaethje. Początkowo „El Cucuy” miał zmierzyć się z Khabibem Nurmagomedovem, lecz ten nie ma jak wydostać się z Dagestanu.

Prezydent UFC twierdzi, że będzie chciał nadrobić występy zawodników z rozpisek, które zostały anulowane. Nie wiadomo jeszcze jakie zestawienia zobaczymy w najbliższym czasie. Jak widzimy po UFC 249, wiele może się jeszcze zmienić.

113 KOMENTARZE

 1. Nie mogę organizować walk zawodników z innych państw w USA więc załatwiłem prywatną wyspę. Zaczniemy ich transportować na tą wyspę i będziemy tam robić pojedynki. Od 18 kwietnia UFC znowu zaczyna działać. Mamy własne samoloty, będziemy nimi transportować zawodników.

  Frajerstwo i desperacja. :kawulzbani:

 2. Ja się zastanawiam jaki on ma kredyt, albo ile alimentów płaci, że ma takie ciśnienie. W grę wchodzi też rozjebane do granic możliwości ego.

 3. do tego zamknięty obecnie.

  😉

  Czyli zabezpieczony. Dana musiał sobie sam zabezpieczyć, K&L maja od tego ludzi. Ktos tu jest w dupie.

 4. polska język trudna.

  Nie popłacz się. Dzięki.

  Na chuj tutaj tyle hejtu na KSW? Cieszmy się z tego co robi UFC, a nie napierdalajmy na dwóch ludzi z Polski, którzy nie ogarnęli tego jak Dana. Dajcie spokój, proszę.

 5. Shang Tsung jest zadowolony. Goro pewnie już czeka w swojej jamie.

  Ciekawe czy wszyscy po turnieju wrócą z tej wyspy.

  :razz:utinlaugh:

 6. Nie popłacz się. Dzięki.

  Na chuj tutaj tyle hejtu na KSW? Cieszmy się z tego co robi UFC, a nie napierdalajmy na dwóch ludzi z Polski, którzy nie ogarnęli tego jak Dana. Dajcie spokój, proszę.

  APELUJĘ!!!

 7. O jebaniutki, ten łysy gad nieprzypadkowo jest w tym miejscu w którym jest. Można się tylko uczyć.

 8. APELUJĘ!!!

  O Ty kurwa, od polityków mnie tu wyzywasz? Ja byłem łagodny do tej pory, ale takiej obrazy to nie zdzierżę. Nie można zejść niżej. Trochę nie fair zachowanie.

 9. O Ty kurwa, od polityków mnie tu wyzywasz? Ja byłem łagodny do tej pory, ale takiej obrazy to nie zdzierżę. Nie można zejść niżej. Trochę nie fair zachowanie.

  Stawiasz się?

 10. Obawiałem się, że to odkopany news z 1 kwietnia, a tu proszę – lepszej wiadomości w tym chujowym dla nas wszystkich czasie nie mogłem przeczytać. Ogromny props dla UFC, liczę, że wszystko wypali. Well done Łysy.

 11. O Ty kurwa, od polityków mnie tu wyzywasz? Ja byłem łagodny do tej pory, ale takiej obrazy to nie zdzierżę. Nie można zejść niżej. Trochę nie fair zachowanie.

  Weź pracę i zmień kredyt.

   

  Czy jakoś tak to leciało… 🙂

 12. Czekam na pierwszego trupa

  :fjedzia:

  Z jakiego powodu? Jak można tak podchodzić do sprawy, nawet w żartach? Nie zrozumiem tego nigdy.

 13. Parę dni temu przeczytałem, że taki plan mają w Australii celem rozpoczęcia sezonu futbolu australijskiego. Zdaje się, że White też o tym czytał 😆

 14. Dana White: Looking for a flight.

  Nie widziałem tak zawziętego Dany jeszcze. To chyba już tylko i wyłącznie kwestia ego.

 15. Oczami wyobraźni widzę jak Prezes podłapuje pomysł i nakazuje rozłożyć klatkę na którejś z wysepek na Wiśle. Idąc dalej, włodarze nie chcą być gorsi i podążając za trendem koszarują swoich zawodników w Alcatraz, by następnie dać widzom show (za 40 zł ppv) na środku spacerniaka.

 16. Nie popłacz się. Dzięki.

  Na chuj tutaj tyle hejtu na KSW? Cieszmy się z tego co robi UFC, a nie napierdalajmy na dwóch ludzi z Polski, którzy nie ogarnęli tego jak Dana. Dajcie spokój, proszę.

  Nie odwaracaj kota ogonem i daj spokój, proszę. Nie chodzi o to, że nie ogarnęli, tylko że za własną indolencję obarczyli winą zawodników, a na koniec stwierdzili, że ten kto organizuje w tym czasie gale to frajer i desperat. A prawda jest taka, że im się dupska zapaliły, niech jeszcze ze dwie gale Fame MMA urządzi w czasach pandemii, ludzie zapomną o KSW, Pudzian stwierdzi, że woli w Agent Gwiazdy niż w mma i nie będzie do czego wracać.

 17. Jeśli mają tam lotnisko to luz ale jak będą ludzi zwozić statkami to wspolczuje zawodnikom co mają chorobe morska.  Choć po paru h rzyganka wagę będą robić spiewajaco.

 18. Dana ma hajs wiec to jest normalne że może sobie pozwolic na tego typu eventy. Poza tym kontrakt sponsorski z ESPN trochę kosztuje dlatego on nie może ot tak zaprzestać robienia gal. Ale trzeba przyznać że łysy ma w sobie niesamowita zawzietosc i przynajmniej daje szansę zawodnikom na zarobienie w tych trudnych czasach. Byle tylko nikt się nie zaraził bo wtedy będzie katastrofa

 19. :kawulpokapoka:

  My też mamy. KSWShop w Galerii Handlowej.

  Prywatna… ale wynajmowana od właściciela galerii :juanlaugh:

 20. Z jakiego powodu? Jak można tak podchodzić do sprawy, nawet w żartach? Nie zrozumiem tego nigdy.

  No jak można tak podchodzić do sprawy jak Dana White? Przecież to jest jawne i świadome narażanie życia i zdrowia zawodników, pracowników i ich rodzin.

  Trzeba być głupim żeby myśleć, że da się w 100% wyeliminować ryzyko zakażenia przy udziale nie wiem, 200 osób.

  Na siłę szukanie chuja do dupy. Szukanie jakichś ścieżek na siłę by obejść przepisy.

  Tak to widzę.

 21. Na chuj tutaj tyle hejtu na KSW? Cieszmy się z tego co robi UFC, a nie napierdalajmy na dwóch ludzi z Polski, którzy nie ogarnęli tego jak Dana. Dajcie spokój, proszę.

  Nie popłacz się.

 22. @kofi dziękuję za radę.

  No jak można tak podchodzić do sprawy jak Dana White? Przecież to jest jawne i świadome narażanie życia i zdrowia zawodników, pracowników i ich rodzin.

  Tak to widzę.

  To jest powód żeby "czekać na pierwszego trupa"? Ludzie…

 23. Na chuj tutaj tyle hejtu na KSW? Cieszmy się z tego co robi UFC, a nie napierdalajmy na dwóch ludzi z Polski, którzy nie ogarnęli tego jak Dana. Dajcie spokój, proszę.

  Tak trochę patrząc na to pod innym kątem i bez hejtu.

  Według mnie teraz jest świetny moment na takie rozwiązania z biznesowego punktu widzenia. Każdy jest skazany na telewizor i oglądalność będzie wysoka. Tak robisz biznes.

  Według mnie nasze organizacje też powinny walczyć o widza. Nie tak jak FAME ale zgodnie z procedurami, minimalna ilość ludzi i wszyscy testowani.

 24. Ciekawe czy Dana podąży śladami Genialnego Żółwia i sam weźmie udział w turnieju.

  Tam była trochę inna sytuacja, bo Żółw był trenerem dwóch uczestników, a nie organizatorem. Więc gdyby Dana trenował kogokolwiek, wtedy by się zgadzało.

  Z takim nickiem taka gafa? 😮 o:

  :beer:

 25. Ja się pytam gdzie tam wyląduje samolot? Będą ich śmigłowcem na raty wozić, czy wodolot po pięciu będzie poginał i abarot.

 26. @kofi dziękuję za radę.

  To jest powód żeby "czekać na pierwszego trupa"? Ludzie…

  Serio baju? Serio??

  Wstałeś lewą noga?

   „Czekam na pierwszego trupa” czyli „czekam na negatywne skutki nieodpowiedzialnego zachowania Dana White”. Przecież nie jaram się tym, że ktoś umrze. Mam nadzieję, że wszyscy będą zdrowi mimo wszystko.

  Weź ogarnij.

 27. Tam była trochę inna sytuacja, bo Żółw był trenerem dwóch uczestników, a nie organizatorem. Więc gdyby Dana trenował kogokolwiek, wtedy by się zgadzało.

  Z takim nickiem taka gafa? 😮 o:

  :beer:

  Wiem, że nie był organizatorem. Ale w sumie na początku nie wiadomo kto jest organizatorem tych gal, a Żółw jest na tyle stary, że mógłby być to on 😎

 28. Bez przesady, jak się wszyscy pozamykamy w domach, to będą takie same trupy, tylko, że więcej i z innych bezpośrednich przyczyn niż koronawirus. Dana White wie o tym i wie także, ile może zyskać na tym, że w czasach pandemii spośród wielu innych dostarczycieli rozrywek typu NFL, NBA czy boks na najwyższym poziomie będzie jedyny. Ludzie siedzą w domach, nie mają co robić, nie mają boksu, NBA, NFL, a w reszcie świata chuj wie czego jeszcze. A tutaj na to pole popytu wskakuje wesoły Dana i mówi, mam coś dla was wy chujki! Serio to co on tutaj może zyskać, może dać owoce na lata i przestawić całe UFC w hierarchii światowych rozrywek w PPV.

 29. Ja się zastanawiam jaki on ma kredyt, albo ile alimentów płaci, że ma takie ciśnienie. W grę wchodzi też rozjebane do granic możliwości ego.

  Umowa telewizyjna, nie ma gal to ESPN może powiedzieć oddawać kasę albo po prostu nie zrobią nowego przelewu.

 30. Tak trochę patrząc na to pod innym kątem i bez hejtu.

  Według mnie teraz jest świetny moment na takie rozwiązania z biznesowego punktu widzenia. Każdy jest skazany na telewizor i oglądalność będzie wysoka. Tak robisz biznes.

  Według mnie nasze organizacje też powinny walczyć o widza. Nie tak jak FAME ale zgodnie z procedurami, minimalna ilość ludzi i wszyscy testowani.

  Prawda.

 31. Bez przesady, jak się wszyscy pozamykamy w domach, to będą takie same trupy, tylko, że więcej i z innych bezpośrednich przyczyn niż koronawirus. Dana White wie o tym i wie także, ile może zyskać na tym, że w czasach pandemii spośród wielu innych dostarczycieli rozrywek typu NFL, NBA czy boks na najwyższym poziomie będzie jedyny. Ludzie siedzą w domach, nie mają co robić, nie mają boksu, NBA, NFL, a w reszcie świata chuj wie czego jeszcze. A tutaj na to pole popytu wskakuje wesoły Dana i mówi, mam coś dla was wy chujki! Serio to co on tutaj może zyskać, może dać owoce na lata i przestawić całe UFC w hierarchii światowych rozrywek w PPV.

  NFL to amerykanie i tak nie mają. Super Bowl był na początku lutego a sezon dopiero startuje we wrześniu więc oni i tak zawsze mają przerwę w tym okresie.

 32. NFL to amerykanie i tak nie mają. Super Bowl był na początku lutego a sezon dopiero startuje we wrześniu więc oni i tak zawsze mają przerwę w tym okresie.

 33. Przecież w Polsce Korwin zaprasza do swojego prywatnego lasu. Trochę inicjatywy i Panowie Włodarze też by mieli swoje wydarzenie. I może nie będzie potrzeby obcinania stawki o 30% :roberteyeblinking:

 34. Umowa telewizyjna, nie ma gal to ESPN może powiedzieć oddawać kasę albo po prostu nie zrobią nowego przelewu.

  Juz pisalem o tym rano i tak jest na 100%. Nie maja wyjscia sa pod sciana i dlatego Lysy staje na rzesach zeby to sie kulalo wszystko.

 35. tutaj wywiad gdzie jest całe info:

  ktoś tam dobrze w komentach na yt napisał, że white mówi "kupuje sobie wyspe", tak jak ja mleko i jajka::really::

 36. Jakby nie mogli ze 2 miesiące poczekać. Danka chciwy skurwiel. Zapłaciłby coś zawodnikom na przeżycie i już. Dziad kupuje sobie kolejne durne obrazy do kolekcji, jeździ bawić się z Serrą i innymi. WYdaję Bóg wie jakie pieniądze na różne bzdury ale wstrzymać tej karawany to nie może. Parcie na walkę Khabib vs Tony rozumie, bo wszyscy na to czekają już od dawna ale to jest kompletnie nie potrzebne.

  Gale oczywiście obejrzę, ale nie podoba mi się w ogóle ten pomysł.

 37. Ja się pytam gdzie tam wyląduje samolot? Będą ich śmigłowcem na raty wozić, czy wodolot po pięciu będzie poginał i abarot.

  Dana skopiuje Prezesa założy za ciasną koszule i bedzie dowoził zawodników łodziami.

  Przecież ta wyspa wcale nie musi być mała, pobudują baraki i na tydzień przed galą wszystkich skoszarują.

 38. Jakby nie mogli ze 2 miesiące poczekać. Danka chciwy skurwiel. Zapłaciłby coś zawodnikom na przeżycie i już. Dziad kupuje sobie kolejne durne obrazy do kolekcji, jeździ bawić się z Serrą i innymi. WYdaję Bóg wie jakie pieniądze na różne bzdury ale wstrzymać tej karawany to nie może. Parcie na walkę Khabib vs Tony rozumie, bo wszyscy na to czekają już od dawna ale to jest kompletnie nie potrzebne.

  Gale oczywiście obejrzę, ale nie podoba mi się w ogóle ten pomysł.

  Atam pierdolenie. 2 miesiące, może 3, może 5, chujwie. Tak szybko nie będzie można organizować takich gal jak kiedyś to na pewno.  Chcą to niech walczą, dzięki temu nie zarobią groszy "z socjalu" tylko konkretne sumy w ciężkich czasach, wielu tam było pewnie chętnych na tą galę. UFC chce zarabiać mimo wszystkow tak jak zawodnicy. Nikt ich do niczego nie zmusza, ale ludzie też jęczą, a i tak z przyjemnościa obejrzą.

 39. Jakby nie mogli ze 2 miesiące poczekać. Danka chciwy skurwiel. Zapłaciłby coś zawodnikom na przeżycie i już. Dziad kupuje sobie kolejne durne obrazy do kolekcji, jeździ bawić się z Serrą i innymi. WYdaję Bóg wie jakie pieniądze na różne bzdury ale wstrzymać tej karawany to nie może. Parcie na walkę Khabib vs Tony rozumie, bo wszyscy na to czekają już od dawna ale to jest kompletnie nie potrzebne.

  Gale oczywiście obejrzę, ale nie podoba mi się w ogóle ten pomysł.

  Dizel, socjalisto :usunto:

 40. Atam pierdolenie. 2 miesiące, może 3, może 5, chujwie. Tak szybko nie będzie można organizować takich gal jak kiedyś to na pewno.  Chcą to niech walczą, dzięki temu nie zarobią groszy "z socjalu" tylko konkretne sumy w ciężkich czasach, wielu tam było pewnie chętnych na tą galę. UFC chce zarabiać mimo wszystkow tak jak zawodnicy. Nikt ich do niczego nie zmusza, ale ludzie też jęczą, a i tak z przyjemnościa obejrzą.

  Walczyć mogą tylko ci co mogą, bo znajdują się w USA. Poza tym tu głównie chodzi o zdrowie głównie a nie tylko o biznes. Źle im nie życzę ale UFC moze się czkawką odbić. Tu moze pójść tak wiele rzeczy nie tak. Zawodnicy będą trenować po piwnicach na nielegalu mogą roznieść koronawirusa przez to. To samo sparingpartnerzy, trenerzy, menadżerzy itp. Na wyspie szpitala nie będzie. Nie wiem jak daleko to sie znajduje od stałego lądu to też będzie problem jak sie komuś coś stanie.

  Poczekam jeszcze z definitywnymi osądami. Jacyś eksperci się w tej kwestii wypowiedzą jeszcze co wiedzą lepiej.

  Dizel, socjalisto :usunto:

  ja nie jestem socjalistą

 41. Walczyć mogą tylko ci co mogą, bo znajdują się w USA. Poza tym tu głównie chodzi o zdrowie głównie a nie tylko o biznes. Źle im nie życzę ale UFC moze się czkawką odbić. Tu moze pójść tak wiele rzeczy nie tak. Zawodnicy będą trenować po piwnicach na nielegalu mogą roznieść koronawirusa przez to. To samo sparingpartnerzy, trenerzy, menadżerzy itp. Na wyspie szpitala nie będzie. Nie wiem jak daleko to sie znajduje od stałego lądu to też będzie problem jak sie komuś coś stanie.

  Poczekam jeszcze z definitywnymi osądami. Jacyś eksperci się w tej kwestii wypowiedzą jeszcze co wiedzą lepiej.

  ja nie jestem socjalistą

  To co Cię obchodzi na co wydaje Danka swoje pieniądze i co to znaczy "zapłaciłby im coś na przeżycie", co on? Urząd pracy że ma kuroniówkę wypłacać? Jest walka są pieniądze, nie ma walki… trza iść rabować na ulice, proste :fjedzia:

 42. To co Cię obchodzi na co wydaje Danka swoje pieniądze i co to znaczy "zapłaciłby im coś na przeżycie", co on? Urząd pracy że ma kuroniówkę wypłacać? Jest walka są pieniądze, nie ma walki… trza iść rabować na ulice, proste :fjedzia:

  aha

 43. Walczyć mogą tylko ci co mogą, bo znajdują się w USA. Poza tym tu głównie chodzi o zdrowie głównie a nie tylko o biznes. Źle im nie życzę ale UFC moze się czkawką odbić. Tu moze pójść tak wiele rzeczy nie tak. Zawodnicy będą trenować po piwnicach na nielegalu mogą roznieść koronawirusa przez to. To samo sparingpartnerzy, trenerzy, menadżerzy itp. Na wyspie szpitala nie będzie. Nie wiem jak daleko to sie znajduje od stałego lądu to też będzie problem jak sie komuś coś stanie.

  Poczekam jeszcze z definitywnymi osądami. Jacyś eksperci się w tej kwestii wypowiedzą jeszcze co wiedzą lepiej.

  ja nie jestem socjalistą

  Ludzie tracą prace, mają postojowe albo zmniejszane etety, co mnie obchodzi gdzie będą trenować, jak nie mają innej opcji, nikt nie jest obecnie w komfortowej sytuacji. Dlatego że zawdonicy z innych krajów nie mogą przyjechać to znaczy, że inni nie mogą mieć szansy na zarobienie chajsu? W tym sporcie zdrowie jest na ostatnim miejscu akurat.

 44. O ile zorganizowanie gal potrafię sobie jakoś wyobrazić, przy odpowiednim budżecie da się stestować wszystkich przed przetransportowaniem ich na wyspę,

  o tyle nie wyobrażam sobie jak zawodnicy mieli by się przygotować do tych walk ? Testować wszystkich 2 razy dziennie przed treningiem w sali ?

  Czy po prostu będą mieć wyjebane i "hej przygodo" jak to mówi Różal ?

 45. Jakby nie mogli ze 2 miesiące poczekać. Danka chciwy skurwiel. Zapłaciłby coś zawodnikom na przeżycie i już. Dziad kupuje sobie kolejne durne obrazy do kolekcji, jeździ bawić się z Serrą i innymi. WYdaję Bóg wie jakie pieniądze na różne bzdury ale wstrzymać tej karawany to nie może.

  Trzymaj nowy avatar. Będzie do Ciebie pasował [ATTACH]22378

 46. Shang Tsung jest zadowolony. Goro pewnie już czeka w swojej jamie.

  Ciekawe czy wszyscy po turnieju wrócą z tej wyspy.

  :razz:utinlaugh:

  Raiden już zbiera zawodników po okolicznych wioskach klasztorach

 47. Walczyć mogą tylko ci co mogą, bo znajdują się w USA.

  Gale na wyspie beda wlasnie dla zawodnikow z poza USA. Gale lokalne beda w innym miejscu.

 48. Gale na wyspie beda wlasnie dla zawodnikow z poza USA. Gale lokalne beda w innym miejscu.

  racja

  Trzymaj nowy avatar. Będzie do Ciebie pasował [ATTACH]22378

  Dajesz mi nosacza bo chciałbym żeby zawodnicy mieli lepiej ? lol Nosaczem to Danka jest za żerowanie na zawodnikach.

  Ludzie tracą prace, mają postojowe albo zmniejszane etety, co mnie obchodzi gdzie będą trenować, jak nie mają innej opcji, nikt nie jest obecnie w komfortowej sytuacji. Dlatego że zawdonicy z innych krajów nie mogą przyjechać to znaczy, że inni nie mogą mieć szansy na zarobienie chajsu? W tym sporcie zdrowie jest na ostatnim miejscu akurat.

  Weźmi tu mi wydupiaj z tym "what about". Gadamy o mma.

  Poza tym źle przeczytałem. Grubas mnie poprawił.

 49. racja

  Dajesz mi nosacza bo chciałbym żeby zawodnicy mieli lepiej ? lol Nosaczem to Danka jest za żerowanie na zawodnikach.

  Weźmi tu mi wydupiaj z tym "what about". Gadamy o mma.

  Poza tym źle przeczytałem. Grubas mnie poprawił.

  Dokładnie, mówimy o mma, ale wszystko jest teraz rozjebane, a dzieki łysej gnidzie i ekipie mogą walczyć i zarabiać mimo ekstremalnych warunków. To proste albo się dostosuj albo giń. Ufc się stara dostosować, a nie czeka na zbawienie.

 50. Ja się zastanawiam jaki on ma kredyt, albo ile alimentów płaci, że ma takie ciśnienie. W grę wchodzi też rozjebane do granic możliwości ego.

  Nie. W grę wchodzi taka kas o której się jeszcze nikomu nie śniło.

  Jest wielka posucha w sportach walki i ten kto pierwszy ogranie temat w czasach gdy inni tylko czekają i tracą to obrośnie w kaske na potęgę. Dana to wie już liczy zyski.

 51. Na chuj tutaj tyle hejtu na KSW? Cieszmy się z tego co robi UFC, a nie napierdalajmy na dwóch ludzi z Polski, którzy nie ogarnęli tego jak Dana. Dajcie spokój, proszę.

  Przecież to nie wzięło się znikąd. Gdyby Ci dwaj Panowie z Polski nie starali się zakrzywiać rzeczywistości w kwestii swojej pozycji na świecie, to inni nie musieliby im przypominać jaka jest smutna prawda.

  Podejrzewam, że na świecie jest wielu ludzi za zaburzeniami. Dopóki jednak rękawy ich kaftanów są mocno ściśnięte, to nikt ich nie hejtuje.

 52. Dokładnie, mówimy o mma, ale wszystko jest teraz rozjebane, a dzieki łysej gnidzie i ekipie mogą walczyć i zarabiać mimo ekstremalnych warunków. To proste albo się dostosuj albo giń. Ufc się stara dostosować, a nie czeka na zbawienie.

  Widzę, że wyznajesz niezły darwinizm społeczny. Nie dogadamy się. Ja nie chce życ w świecie gdzie zaradność to jedyna wartość, która określa status społeczny człowieka.

  Patrzcie na tego typa lol

 53. Dana skopiuje Prezesa założy za ciasną koszule i bedzie dowoził zawodników łodziami.

  Przecież ta wyspa wcale nie musi być mała, pobudują baraki i na tydzień przed galą wszystkich skoszarują.

  Jeśli to ta wyspa ze zdjęcia, to kurduplasta.

 54. Przecież to nie wzięło się znikąd. Gdyby Ci dwaj Panowie z Polski nie starali się zakrzywiać rzeczywistości w kwestii swojej pozycji na świecie, to inni nie musieliby im przypominać jaka jest smutna prawda.

  Podejrzewam, że na świecie jest wielu ludzi za zaburzeniami. Dopóki jednak rękawy ich kaftanów są mocno ściśnięte, to nikt ich nie hejtuje.

  Ja wiem. Dla mnie to jednak taki fajny temat, jestem mega wdzięczny DW za robotę i to, że chce zrobić to dla nas, fanów, a na moim ulubionym portalu będą komentować o ludziach z KSW, kiedy JEST co chwalić! Po prostu uważam, że content pozytywny byłby tutaj bardziej "wskazany", ale to tylko i wyłącznie moja opinia.

 55. Ja wiem. Dla mnie to jednak taki fajny temat, jestem mega wdzięczny DW za robotę i to, że chce zrobić to dla nas, fanów, a na moim ulubionym portalu będą komentować o ludziach z KSW, kiedy JEST co chwalić! Po prostu uważam, że content pozytywny byłby tutaj bardziej "wskazany", ale to tylko i wyłącznie moja opinia.

  Chwalenie Dany nie wyklucza podśmiechujek z KRS1 :fjedzia:

 56. Decyzja finansowo i marketingowo genialna. W momencie gdy sport dosłownie na całym świecie przestał być transmitowany, nagle wjeżdża Dana z zajebistą kartą. Ludzie są głodni wrażeń i jakiejkolwiek rozrywki w tym smutnym czasie, więc obstawiam, że wynik PPV będzie wyjątkowo wysoki. Jak do tego dojdzie ten element niepewności, nieznana lokalizacja, jakaś tajna wyspa, co brzmi jak z filmu i dodaje dodatkowo dramaturgii to…. to poprostu nie może się nie udać. A co lepsze wypadnięcie Khabiba wyjdzie UFC na plus. Wypłata dla niego samego to na bank byłoby minimum 5mln $, a teraz za to opłacą całą kartę.

  Można o łysym mówić co się chce, ale każdy przyzna, że Dana jest wybitnym biznesmenem

 57. Ja się pytam gdzie tam wyląduje samolot? Będą ich śmigłowcem na raty wozić, czy wodolot po pięciu będzie poginał i abarot.

  Będą skakali ze spadochronów, ci którzy nie potrafią pływać utoną lub zostaną pożarci przez rekiny, przeżyją najsilniejsi. Na dole na łodzi będzie czekał Dana na swoim jachcie wypełnionymi bezrobotnymi córami koryntu rodem z Las Vegas, tak na zachętę. Kto przegra walkę wraca wpław, kto wygra jachtem.

 58. Jeśli to się rzeczywiście uda to szacun. Można powiedzieć że Danka rucha wirusa.

  Danka z wszystkimi wirusami tego świata jest na TY.

  nie ma walki… trza iść rabować na ulice, proste :fjedzia:

  Nie mogą. Jest kwarantanna :joanawhat:

 59. Ostatnio nikt nie robi na mnie takiego wrażenia jak determinacja Dany. Coś niebywałego gdy dosłownie cały świat leży, a Dana robi co tylko może żeby do gal doprowadzić. To nie będzie tylko podtrzymanie gal UFC dla kasy od ESPN tylko prawdopodobnie pisanie kolejnego rozdziału i milowy krok w rozwoju mma. Poniżej słowa Rockefellera, a i Buffett by się pod tym podpisał.

  A kto chce siedzieć w domu, to niech siedzi. Miłego siedzenia socjo przeciwnicy niemoralnego podejścia tego okropnego kapitalisty wysyskacza i złodzieja White'a haha :DC: :kis:

 60. Widzę, że wyznajesz niezły darwinizm społeczny. Nie dogadamy się. Ja nie chce życ w świecie gdzie zaradność to jedyna wartość, która określa status społeczny człowieka.

  Patrzcie na tego typa lol

  Nie wiem nawet co to jest, nie znam się się na tym, to tylko Twoja nadinterpretacja. Po prostu, jeśli zawodnicy chcą walczyć, UFC może to zrobic i wszyscy zarobia, a ludzie beda mogli obejrzec, to nie widzę w tym żadnego problemu.

 61. To jest powód żeby "czekać na pierwszego trupa"? Ludzie…

  Każdy powód jest dobry. Ofiary śmiertelne to benchmark dla zjebania gatunku ludzkiego.

 62. Jest ktoś z USA, który wykupił specjalnie ESPN aby oglądać UFC, albo DAZON dla Bellatora? xD

  dlatego trzeba brac na miecha a nie na chuj wie ile:lol:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.