Już 16 stycznia na Yas Island w Abu Zabi, dojdzie do starcia na szczycie kategorii piórkowej pomiędzy Maxem Hollowayem i Calvinem Kattarem. Ze względu na to, że wydarzenie to będzie pierwszą galą UFC pokazywaną w stacji telewizyjnej ABC, Max Holloway chce zachęcić fanów do włączenie odbiorników na jego walkę.

W rozmowie dla serwisu TSN Holloway przyznał, że bardzo cieszy się, iż UFC pokaże galę z jego udziałem w jednej z największych stacji telewizyjnych w USA.

Nie mogę się już doczekać, żeby wejść do klatki. Właśnie ogłoszono, że walka będzie transmitowana w stacji ABC, będzie więc ponownie w krajowej telewizji. Ktoś mi powiedział, że w ABC od 20 lat nie pokazywano sportów walki. Jestem podekscytowany tym co się wydarzy.

Holloway chcąc zachęcić fanów, aby ci przyciągnęli przed ekrany jak najwięcej nowych osób, które nigdy nie oglądały MMA, zapowiedział, że przyszykuje coś specjalnego w nadchodzącej walce.

W takich chwilach próbuje się wciągnąć do świata MMA bliskich, znajomych, rodzinę. Liczy się na to, że w sobotę włączą telewizję. Żebyście mogli ich zachęcić, obiecuję, że zrobię coś specjalnego. Wy upewnijcie się, że bliscy będą oglądać, a ja zajmę się resztą.

Holloway to były mistrz kategorii do 145 funtów, który w grudniu ubiegłego roku po pięciorundowym boju stracił tytuł mistrzowski na rzecz Alexandra Volkanovskiego. Na UFC 251 doszło do natychmiastowego rewanżu obu zawodników. „Błogosławiony” po raz kolejny przegrał z Australijczykiem decyzją sędziów, jednak wielu fanów oraz ekspertów uważa werdykt drugiego starcia za bardzo kontrowersyjny.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.