parnasse stasiak

Damian Stasiak, nie kryje swoich mistrzowskich ambicji. Jest też przekonany, że podczas gali KSW 65 Salahdine Parnasse odzyska utracony tytuł.

Podczas gali KSW 65 dojdzie do pojedynku mistrzowskiego w wadze piórkowej pomiędzy Danielem Torresem i Salahdine’em Parnasse’em. W pierwszym starciu Francuz utracił swój  tytuł mistrzowski.

Damian Stasiak, który również wystąpi podczas nadchodzącej gali KSW 65, jest zdania, że Salahdine odzyska swój tytuł. W rozmowie dla KSW Damian powiedział:

Moim zdaniem wygra Salahdine. Przyglądam się mu już od dłuższego czasu. Jest świetnym zawodnikiem i jestem przekonany, że odzyska utracony wcześniej tytuł.

Damian powiedział również, że jeśli wygra najbliższą walkę, w przyszłym roku chciałby dojść do pojedynku mistrzowskiego.

Podczas gali KSW 65 Damian Stasiak zmierzy się z Lom-Alim Eskievem i zapowiada, że będzie to efektowny bój, w którym obaj będą starali się wygrać przed czasem.

Gala KSW 65 odbędzie się już 18 grudnia w Gliwicach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Bantamweight

8,236 komentarzy 18,452 polubień

Parnasse raczej odzyska pas, w pierwszej walce z Torresem miał po prostu pecha. Co do Stasiaka to nie będzie miał łatwego zadania

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,918 komentarzy 27,412 polubień

Daniano chyba ze sprzętem odbierzesz pas
innej opcji nie widzę

Odpowiedz 3 polubień