Rafael Fiziev w najbliższy weekend zmierzy się z naszym rodakiem, Mateuszem Gamrotem na UFC on ESPN+ 86 w Las Vegas. Przed walką z Polakiem, UFC przypomniało starcie Fizieva z byłym mistrzem kategorii lekkiej, Rafaelem dos Anjosem.

Już w ten weekend czołowy polski lekki, Mateusz Gamrot, zmierzy się z utalentowanym stójkowiczem, Rafaelem Fizievem, w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 86. Dla „Gamera” będzie to powrót po marcowej wygranej z Jalinem Turnerem na UFC 285. Fiziev w ostatniej walce przegrał z Justinem Gaethje na marcowej gali UFC 286. Przed walką z Gamrotem, UFC postanowiło przypomnieć walkę „Atamana” z Rafaelem dos Anjosem z lipca 2022 roku, którą możecie zobaczyć poniżej:

Fiziev (12-2 MMA) to aktualny numer 6. rankingu kategorii lekkiej, kiedy to Gamrot to numer 7. tego zestawienia. „Ataman” ma na swoim koncie 8 walk w oktagonie UFC, a jego bilans to 6-2. Po nieudanym debiucie, w którym przegrał z Magomedem Mustafaevem, wygrał 6 kolejnych pojedynków. W ostatnim pojedynku przegrał jednak z Justinem Gaethje’em na UFC 286 w marcu 2023 roku. 9 z 12 wygranych w karierze 30-latek zdobywał przez skończenia przed czasem.

UFC on ESPN+ 86 – karta walk, godziny transmisji

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of baju
baju

NoLife FC

31,489 komentarzy 54,690 polubień

Rafael Fiziev w najbliższy weekend zmierzy się z naszym rodakiem, Mateuszem Gamrotem na UFC on ESPN+ 86 w Las Vegas. Przed walką z Polakiem, UFC przypomniało starcie Fizieva z byłym mistrzem kategorii lekkiej, Rafaelem dos Anjosem.

Już w ten weekend czołowy polski lekki, Mateusz Gamrot, zmierzy się z utalentowanym stójkowiczem, Rafaelem Fizievem, w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 86. Dla "Gamera" będzie to powrót po marcowej wygranej z Jalinem Turnerem na UFC 285. Fiziev w ostatniej walce przegrał z Justinem Gaethje na marcowej gali UFC 286. Przed walką z Gamrotem, UFC postanowiło przypomnieć walkę "Atamana" z Rafaelem dos Anjosem z lipca 2022 roku, którą możecie zobaczyć poniżej:

Fiziev (12-2 MMA) to aktualny numer 6. rankingu kategorii lekkiej, kiedy to Gamrot to numer 7. tego zestawienia. "Ataman" ma na swoim koncie 8 walk w oktagonie UFC, a jego bilans to 6-2. Po nieudanym debiucie, w którym przegrał z Magomedem Mustafaevem, wygrał 6 kolejnych pojedynków. W ostatnim pojedynku przegrał jednak z Justinem Gaethje'em na UFC 286 w marcu 2023 roku. 9 z 12 wygranych w karierze 30-latek zdobywał przez skończenia przed czasem.

UFC on ESPN+ 86 - karta walk, godziny transmisji

Odpowiedz polub

click to expand...