Conor McGregor jest dziś dla UFC najważniejszym zawodnikiem w organizacji, zawodnikiem przynoszącym UFC krociowe zyski i dającym siłę napędową do dalszego rozwoju. Irlandczyk, który ma świadomość swojej wartości już niegdyś wspominał o tym, że chciałby mieć swoje udziały w firmie. W trakcie niedawnego spotkania z dziennikarzami, Dana White, szef UFC, powiedział, że czuje, iż zbliża się czas na rozmowę o tym z Conorem.

Mam przeczucie, że dojdzie do rozmowy o tym i nie mam nic przeciwko. On na to zasłużył. Nigdy wcześniej nie zrobiliśmy czegoś takiego, ale wszystko jest możliwe. Jest wiele osób, które uważa, że są dużo warte i dużo o tym mówią. My natomiast zdajemy sobie sprawę z wartości tego dzieciak.

White dodał również, że to co zrobił i co osiągnął Conor McGregor wpłynęło pozytywnie na życie wielu osób.

Conor odmienił życie wielu osób i to nie tylko zawodników, z którymi walczył, ale również zawodników, którzy występowali na tej samej karcie walk co on. Taki jest fakt. Samo bycie na karcie z McGregorem odmieniało życie zawodników.

 

2 KOMENTARZE

  1. Dziwą mnie komenatarze niektórych ludzi. Fakt, Conor zniszczył niego wartość sportową MMA, ale jak można mówić ze UFC rządzą teraz cipy? Wy naprawdę myślicie, że istnieją ludzie którzy zamiast zarabiać miliony, a nawet miliardy wolą być cool i robić zestawienia typowo sportowe? To są biznesmeni, a to jest ich biznes- jeżeli widzą ze taki kierunek przynosi im zysk, będą tak robić dopóki się to nie zmieni. W jakim świecie wy żyjecie. W KSW robią dokładnie to samo – bardzo dobrze niech robią- dla mnie jako fana sztuk walki nie jest najlepsze rowiązanie, ale dzięki temu ten sport w ogóle istnieje. To nie jest piłka to jest mordobicie i zawsze będzie tak ze ludzie będą przeciw niemu. Dzięki wielu walkom, które nie powinny mieć miejsca mogę zobaczyć np. JJ, czy cormiera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.