Promotor MMA ze stolicy Stanów Zjednoczonych postanowił w oryginalny ale kontrowersyjny dla niektórych osób sposób wypromować lokalną galę MMA w Waszyngtonie za pomocą walki 12-letnich dziewczynek w klatce.

Organizator listopadowej gali Conquest of the Cage zamieścił na jednym z plakatów promujących galę, informacje o walce 12 letnich zawodniczek.  Pod plakatem promującym wydarzenie, walkę zareklamował w ten oto sposób:

Dla wielu może to być zbyt kontrowersyjne, ale trudno. Gdybyś widział, jak te dwa mini potwory trenują to zrozumiałbyś czemu MUSZĄ zawalczyć w blasku świateł! To Twoje drugie najważniejsze wydarzenie tego wieczoru. Lola Papadatos przyleci z Belgii, aby zmierzyć się w walce do 80 funtów z najlepszą w Waszyngtonie Dariną Glassburn, w walce która sprawiła, że czuje się fantastycznie. Ta jedna walka warta jest ceny biletów, wspieraj te małe gwiazdy i dopinguj swoją faworytkę ile się da. Nie bądź hejterem i udostępnij to!

Mimo braku informacji na plakacie, samo starcie odbędzie się na specjalnych zasadach w formule amatorskiej. Na gali zawalczy również mama Loli Papadatos, walczącą w przeszłości dla organizacji Invicta FC, Cindy Dandois.

Poza nią na karcie zobaczymy również byłego zawodnika UFC, Austina Arnetta, oraz próbującego swoich sił na Dana White Contender Series, Terrance McKinney`a. Wejście na wydarzenie które odbędzie się w przyszły weekend w kasynie, kosztuje od 45 do 125 dolarów.

We’ve had so much amazing support and feedback for this upcoming event for our daughter. I want to give a huge shout out…

Opublikowany przez Mike Wassemiller 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.