Promotor MMA ze stolicy Stanów Zjednoczonych postanowił w oryginalny ale kontrowersyjny dla niektórych osób sposób wypromować lokalną galę MMA w Waszyngtonie za pomocą walki 12-letnich dziewczynek w klatce.

Organizator listopadowej gali Conquest of the Cage zamieścił na jednym z plakatów promujących galę, informacje o walce 12 letnich zawodniczek.  Pod plakatem promującym wydarzenie, walkę zareklamował w ten oto sposób:

Dla wielu może to być zbyt kontrowersyjne, ale trudno. Gdybyś widział, jak te dwa mini potwory trenują to zrozumiałbyś czemu MUSZĄ zawalczyć w blasku świateł! To Twoje drugie najważniejsze wydarzenie tego wieczoru. Lola Papadatos przyleci z Belgii, aby zmierzyć się w walce do 80 funtów z najlepszą w Waszyngtonie Dariną Glassburn, w walce która sprawiła, że czuje się fantastycznie. Ta jedna walka warta jest ceny biletów, wspieraj te małe gwiazdy i dopinguj swoją faworytkę ile się da. Nie bądź hejterem i udostępnij to!

Mimo braku informacji na plakacie, samo starcie odbędzie się na specjalnych zasadach w formule amatorskiej. Na gali zawalczy również mama Loli Papadatos, walczącą w przeszłości dla organizacji Invicta FC, Cindy Dandois.

Poza nią na karcie zobaczymy również byłego zawodnika UFC, Austina Arnetta, oraz próbującego swoich sił na Dana White Contender Series, Terrance McKinney`a. Wejście na wydarzenie które odbędzie się w przyszły weekend w kasynie, kosztuje od 45 do 125 dolarów.

This might be too controversial for many but too bad. If you seen these 2 mini monsters train then you would see they…

Publiée par Rick Little sur Jeudi 31 octobre 2019

We've had so much amazing support and feedback for this upcoming event for our daughter. I want to give a huge shout out…

Publiée par Mike Wassemiller sur Samedi 2 novembre 2019

24 KOMENTARZE

 1. Kurwa, a myślałem że po ogłoszeniu Wotore i walce karła z tym lordem nic mnie już do końca roku nie zaskoczy a tu takie spierdolenie czytam.:siara:

 2. Lepsze to niż walka karła z idiotą albo dwóch półmózgów…  Tak jak pisze, jest to formuła amatorska więc czemu nie

 3. Nie wiem jakie w tym stanie USA obowiązuje prawo, ale kiedyś Marcin Held nie został dopuszczony do walki na bellatorze dzień przed walką bo okazało się że według prawa nie może walczyć w kasynie (tam odbywała się gala) ponieważ nie ukończył 21 lat.

 4. Helda nie wpuszczono na jego walkę w Bellatorze w kasynie, bo nie miał 21 lat.

  Jakim cudem wpuszczą tam dzieciaki?

  Po drugie:

  nie wiem jakie amatorskie zasady (bo przecież jest mnóstwo wariacji), ale jeśli takie w Rosji, albo w Tajlandii w MT (gdzie dzieciaki mają +100 walk na koncie, a że kapie z noska to nie jest powód do przerwania walki) to powinni tego zabronić.

  Na pewno UFC nie jest zadowolone z takich akcji

  Boks amatorski nastolatków polega na tym, że żeby tam zaliczyć dechy to już naprawdę sędzia musi mięć zły dzień. Przerywają i liczą na stojąco zanim cokolwiek się wydarzy

  Jeśli zawodnik twierdzi, że walka 12 latek jest spoko to gratuluje rozumu

 5. mama Loli Papadatos, walczącą w przeszłości dla organizacji Invicta FC, Cindy Dandois.

  Jaka matka taka córka hehe. Swoją drogą to jest chyba większą żenada niż FFF

 6. Helda nie wpuszczono na jego walkę w Bellatorze w kasynie, bo nie miał 21 lat.

  Jakim cudem wpuszczą tam dzieciaki?

  Held miał walczyć w IN, a to jest w WA

 7. Ale pierdolicie janusze.W innych dyscyplinach to jest norma,w boksie czy kickboxingu, w Tajlandii w muay thai biją się kilkuletnie dzieci ale kurwa MMA walki w klatkach olaboga! Dzicz!

  Jakbym jakąś Wyborczą przeglądał.

 8. Na gali zawalczy również mama Loli Papadatos, walczącą w przeszłości dla organizacji Invicta FC, Cindy Dandois.

  Walczyła też raz dla UFC. Tamta walka to must-watch. Tej legendarnej stójki nie zapomnę nigdy :antonio:

 9. Co z tego, że amatorska? Jak walka dzeci, to niech walczą na turnieju z dziećmi, gdzie jest do tego odpowiednia atmosfera, a nie na gali z zawodowymi zawodnikami, ring girlsami i najebanymi w trzy dupy rednexami.

 10. ja pierdolę….jakich ja czasów dożyłem w tym sporcie oraz jakich karykaturalnych zestawień na "galach mma" doczekałem…. powtórzę – JA PIERDOLĘ…..

 11. Helda nie wpuszczono na jego walkę w Bellatorze w kasynie, bo nie miał 21 lat.

  Jakim cudem wpuszczą tam dzieciaki?

  przecież gala nie musi się odbywać w kasynie – case closed

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.