Nadesłał kaczka41

19 KOMENTARZE

 1. Ale co to ma być? Bo że jest fajnie zrobione to raz, ale co ma promować? UFC? Jonesa? Walkę z Evansem? Nie rozumiem za bardzo tej reklamy…

 2. Przecież kaczki miało nie być na forumie sporo czasu … chopak na wymiękł i spamuje mailowo 🙂 Współczuję redakcjo.

 3. @vonski
  Wyraznie masz napisane: Promo Jona Jonesa …
  A jak nie potrafisz zrozumiec tej reklamy, to nie wiem co Ty tutaj robisz..

 4. Cześć wszystkim mam pytanie nie do konca zwiazane z trescią ale licze na odpowiedź wie ktos jak nazywa sie melodia ktora jest od pierwszej minuty podczas rozpoczynania gal ufc gdy oni rozwalaja sciany zamieniaja to w klatke i ogolnie te ciekawe sceny sa??

 5. oho kaczka pisze pod pseudonimem WickedFox. Zdemaskowany hahahahah Sorki taki żarcik

 6. Bufonada Jonesa. Co za cuda się dzieją! Większy (JJ) bije znacznie mniejszych. Niewiarygodne!
  Fedor, Sakuraba, Edgar itd. Oni mają/mieli talent, bo potrafili wygrywać mimo przewagi fizycznej przeciwników.
  Nie zrozumcie mnie źle, JJ jest piekielnie utalentowany, ale jakby był tych rozmiarów co przeciwnicy, to nie ma mowy, by szło mu tak gładko. Także promo oddaje poczucie samouwielbienia w obozie JJ.

  Jak JJ zacznie zamieniać wodę w wino a kromkę chleba zamieniać w całych chleb, to wtedy będą miał powody do przecierania oczu.

 7. Dla mnie to wygladalo jak egzekucja na Machidzie. Mam nadzieje, ze dojdzie do rewanzu z dobrym zakonczeniem…

 8. Fedora warunki fizyczne akurat były jego zaletą, bo zyskiwał na szybkości wśród cieższych i powolniejszych zawodników. Niektórzy mają świetne warunki fizyczne, a nie potrafią tego wykorzystywać. Nawet jeśli można nie lubić Jonesa za jego zachowanie i osobowość to nie można mu odmówić talentu i sposobu w jaki wykorzystuje te warunki fizyczne. Skończył Machidę, Rampage’a, Shoguna i Badera przed czasem, samymi warunkami fizycznymi tego by nie osiągnął. Owszem pomagają mu znacznie, ale jeśli, ktoś byłby lepszy to potrafił by odpowiednio skrócić dystans lub chociażby przez 5 rund prowadzić tak walkę jak Machida, który został pokonany gilotyną, a nie przez znakomite stosowanie dystansu przez JJ.

 9. @Feminofil Nie zgodzę się. Zasłanianie się warunkami fizycznymi jest trochę nie na miejsc. JJ ma takie warunki jakimi go życie obdarzyło i potrafi je świetnie wykorzystać. Gdyby jego wygrane opierały się tylko na tym, to zawodnicy z NBA byliby jednocześnie mistrzami w MMA. JJ według mnie wpiszę się w historie MMA jako jeden z najlepszych w historii. Według mnie będzie musiał przegrać jakąś walkę, żeby trochę dojrzeć i oprzytomnieć z tego samouwielbienia. Po jednej przegranej będzie długo niepokonany. Zobaczymy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.