Dana White w wywiadach po DWCS 7 skomentował sytuację aktualnego mistrza kategorii półciężkiej. Wpadka dopingowa Jona Jonesa spowoduje, że fani zostaną pozbawieni niesamowitej walki o podwójne mistrzostwo UFC. Prezydent organizacji wyznał, iż planowali oni starcie Jona Jonesa ze Stipe Miociciem na UFC 218 w Detroit, jednakże teraz nie będzie to możliwe – Bonesowi grozi długie zawieszenie za drugą wpadkę dopingową.

Rozmawialiśmy już poważnie na temat walk Jonesa w kategorii ciężkiej. Prawdopodobnie miał zawalczyć ze Stipe Miociciem na UFC 218.

White wypowiedział się także na temat tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej. Jeśli USADA potwierdzi zawieszenie Jona, prawdopodobnie mistrzem będzie Daniel Cormier.

Moim zdaniem Cormier byłby wtedy mistrzem. Jedyny gość, który go pokonał to Jon Jones. Jeśli Jones nie będzie mistrzem, to Cormier otrzyma tytuł.

 

1 KOMENTARZ

  1. I to w taki sposób Jon uratowal kolejne dwie kategorie pół cieżka i ciężka ten superfight rozjebał by to strasznie… Wiec trzeba dziekować Jonsowi ze tak to rozegral 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.