Walka Eddiego Alvareza z Dustinem Poirierem na gali UFC w Calgary była ostatnią w kontrakcie byłego mistrza kategorii lekkiej. Przegrana z pewnością nie dała zawodnikowi przewagi w negocjacjach nowego kontraktu z organizacją. Dana White w podcaście UFC Unfiltered wyznał jakie mogą być dalsze losy Alvareza.

Lubię Eddiego Alvareza jako osobę oraz jako pracownika. Jest już w takim wieku, że musi podejmować odpowiednie decyzje dla swojej rodziny, to będzie pewnie jego ostatni kontrakt w MMA. Jeśli będzie chciał przejść do innej organizacji, nie mam z tym problemu. Może też oczywiście z nami zostać.

Powiedziałem mu: Słuchaj, jeśli chcesz zakończyć swoją karierę ze mną – super. Jeśli wolisz jednak przejść do innej organizacji, zrozumiem to. Kiedy goście znajdują się w takim punkcie kariery, rozumiem wszystkie decyzje.

Alvarez w swojej karierze zdobywał pasy mistrzowskie czołowych organizacji jak Bellator MMA czy UFC. Mierzył się on z m.in. Michaelem Chandlerem, Rafaelem dos Anjosem, Conorem McGregorem czy Donaldem Cerrone.

23 KOMENTARZE

 1. Kiedy goście znajdują się w takim punkcie kariery, rozumiem wszystkie decyzje.

  Dobry Dana, ale Diazów to nie chce zrozumieć… :frankapprove:

 2. Eddie mógłby jeszcze poobijać się w UFC. W większości jego walki były bardzo miłe dla oka nawet dla niedzielnego fana, bo dużo się działo, krew się lała, a wynik przeważnie był otwarty.

 3. Przeciez Danka pierdoli chodzi o kase Alvarez chce dobrego kontraktu i sianka za dobre widowiskowo walki…

 4. Słuchaj, jeśli chcesz zakończyć swoją karierę ze mną – super. Jeśli wolisz jednak przejść do innej organizacji, zrozumiem to. Kiedy goście znajdują się w takim punkcie kariery, rozumiem wszystkie decyzje.

  Czyli tłumacząc z języka Dany: Podpisuj kontrakt jaki Ci daje, albo spierdalaj gdzie indziej.

 5. Słuchaj, jeśli chcesz zakończyć swoją karierę ze mną – super.

  wysoki poziom motywacyjny dla swojego pracownika. omg! Dana amator.

 6. T

  Do KSW go, z Gamerem niech się bije

  To ze przegral z Poirierem i jest juz po swojej zyciowej fornie nie znaczy ze juz sie nie nadaje. Gamer zebrał by wpierdol zycia. Jak kreciles beke to źle to zrozunialem

 7. Pas Bellatora i UFC już zdobył , teraz czas na 3 pas! :irish:zobaczymy czy ma jaja i odważy się wyjść ze strefy komfortu żeby zdobyć pas największej organizacji w Europie :mamed:

 8. Dobry Dana, ale Diazów to nie chce zrozumieć… :frankapprove:

  Oni sami siebie nawet nie rozumieją:coffeepc:

 9. Dobry Dana, ale Diazów to nie chce zrozumieć… :frankapprove:

  Z całym szacunkiem do osób chorych, ale ograniczone umysłowo osoby jest bardzo ciężko zrozumieć, więc jestem wyrozumiały dla Danuty jeżeli chodzi o Diazów.

 10. Chętnie bym obejrzał Eddiego w KSW, może to i śmieszne ale walki daje widowiskowe. Problem by leżał tylko w tym że w KSW, nie ma nikt absolutnie żadnego polotu do niego.

 11. Chętnie bym obejrzał Eddiego w KSW, może to i śmieszne ale walki daje widowiskowe. Problem by leżał tylko w tym że w KSW, nie ma nikt absolutnie żadnego polotu do niego.

  Lacznie z wlodarzami 😆

 12. Musi zostać w UFC !!!

  Kto chce przedrzeć się do TOP 10 musi pokonać Eddiego, chociaż by dlatego Alvarez musi tu być

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.