Walka Eddiego Alvareza z Dustinem Poirierem na gali UFC w Calgary była ostatnią w kontrakcie byłego mistrza kategorii lekkiej. Przegrana z pewnością nie dała zawodnikowi przewagi w negocjacjach nowego kontraktu z organizacją. Dana White w podcaście UFC Unfiltered wyznał jakie mogą być dalsze losy Alvareza.

Lubię Eddiego Alvareza jako osobę oraz jako pracownika. Jest już w takim wieku, że musi podejmować odpowiednie decyzje dla swojej rodziny, to będzie pewnie jego ostatni kontrakt w MMA. Jeśli będzie chciał przejść do innej organizacji, nie mam z tym problemu. Może też oczywiście z nami zostać.

Powiedziałem mu: Słuchaj, jeśli chcesz zakończyć swoją karierę ze mną – super. Jeśli wolisz jednak przejść do innej organizacji, zrozumiem to. Kiedy goście znajdują się w takim punkcie kariery, rozumiem wszystkie decyzje.

Alvarez w swojej karierze zdobywał pasy mistrzowskie czołowych organizacji jak Bellator MMA czy UFC. Mierzył się on z m.in. Michaelem Chandlerem, Rafaelem dos Anjosem, Conorem McGregorem czy Donaldem Cerrone.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.