Ostatnio świat MMA obiegło nawoływanie Justina Biebera o walkę w oktagonie UFC z popularnym aktorem, Tomem Cruisem. Piosenkarz oraz idol nastolatek zapytał o taką możliwość prezydenta największej organizacji MMA na świecie, Danę White’a. Ten odniósł się do słów Biebera nie negując takiej propozycji.

Nie wiem czy to prawdziwe czy nie. Nie mam pojęcia. Wszyscy o tym gadają, ale Justin się ze mną nie kontaktował. Może Bieber chce walczyć z Tomem Cruisem, może ma do tego powody. Ja jednak wątpię, że Cruise chce walczyć z Bieberem. Mam 50 lat, on ma bodajże 56. Moim zdaniem nikt w tym wieku nie chce się bić. Powiem wam jednak tyle – jeśli Justin Bieber chce mierzyć się z Tomem Cruisem, a Tom chce bić się z Justinem – możemy porozmawiać.

Justin Bieber nie tak dawno wycofał się z potencjalnej walki z aktorem twierdząc, że Cruise ma ojcowską siłę i prawdopodobnie wygrałby z nim w bezpośrednim starciu.

Nie znam go. Jest spoko. Historia jest taka – widziałem z nim wywiad i tak sobie pomyślałem o naszym starciu. To był losowy, nic nie znaczący Tweet. Robię tak czasem. W walce pewnie by mnie zbił.

2 KOMENTARZE

  1. Ale by się zeszmacili całkowicie w moich oczach. Dobrze, że chociaż cipeusz bejbe nie zawiódł i się wycofał.

  2. Przypomnial mi sie Celebrity Deathmach z MTV. Ale to byla beka, Biber z pizda pod okiem, no przeciez poezja.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.