Ostatnio świat MMA obiegło nawoływanie Justina Biebera o walkę w oktagonie UFC z popularnym aktorem, Tomem Cruisem. Piosenkarz oraz idol nastolatek zapytał o taką możliwość prezydenta największej organizacji MMA na świecie, Danę White’a. Ten odniósł się do słów Biebera nie negując takiej propozycji.

Nie wiem czy to prawdziwe czy nie. Nie mam pojęcia. Wszyscy o tym gadają, ale Justin się ze mną nie kontaktował. Może Bieber chce walczyć z Tomem Cruisem, może ma do tego powody. Ja jednak wątpię, że Cruise chce walczyć z Bieberem. Mam 50 lat, on ma bodajże 56. Moim zdaniem nikt w tym wieku nie chce się bić. Powiem wam jednak tyle – jeśli Justin Bieber chce mierzyć się z Tomem Cruisem, a Tom chce bić się z Justinem – możemy porozmawiać.

Justin Bieber nie tak dawno wycofał się z potencjalnej walki z aktorem twierdząc, że Cruise ma ojcowską siłę i prawdopodobnie wygrałby z nim w bezpośrednim starciu.

Nie znam go. Jest spoko. Historia jest taka – widziałem z nim wywiad i tak sobie pomyślałem o naszym starciu. To był losowy, nic nie znaczący Tweet. Robię tak czasem. W walce pewnie by mnie zbił.

29 KOMENTARZE

 1. Kurwa, ale Biebs zjebał. Mógł iść dalej z tym, może nie w UFC, ale chętnie bym to zobaczył.

  :danaillegal:

 2. I co kurwa? Śmiejecie się z Kawula i Lewego a to wizjonerzy, którzy do oktagonu zaczęli wpuszczać aktorów i piosenkarzy zanim Danie w ogóle wpadł taki pomysł do głowy. Fakty są takie, że KSW jest jakieś 3 lata przed UFC jeżeli chodzi o wizjonerstwo.

  Jakby ktoś nie załapał ironii to oczywiście mój właściwy komentarz do tej całej sytuacji to: :razz:ociesznymirek:

 3. I co kurwa? Śmiejecie się z Kawula i Lewego a to wizjonerzy, którzy do oktagonu zaczęli wpuszczać aktorów i piosenkarzy zanim Danie w ogóle wpadł taki pomysł do głowy. Fakty są takie, że KSW jest jakieś 3 lata przed UFC jeżeli chodzi o wizjonerstwo.

  Jakby ktoś nie załapał ironii to oczywiście mój właściwy komentarz do tej całej sytuacji to: :razz:ociesznymirek:

  :goldi: :razz:ociesznymirek: :jjsmile:

 4. daliby 2-3 lata i FAME mogloby to organizowac

  poki co rekord PPV, ale stawki zdecydowanie za male jak na Biebiera

  Za 2-3 lata chyba Gola musialby wyciac sobie nerke, watrobe i serce a i tak by mu nie starczylo na wyplate dla chocby jednego z nich. Nie wiem czy by mu starczylo jakby dodatkowo cala organizacje sprzedal. Pewnie nie:lol:

 5. Za 2-3 lata chyba Gola musialby wyciac sobie nerke, watrobe i serce a i tak by mu nie starczylo na wyplate dla chocby jednego z nich. Nie wiem czy by mu starczylo jakby dodatkowo cala organizacje sprzedal. Pewnie nie:lol:

  zobaczymy jak to dalej pojdzie, jakos rok temu pewnie o 170k PPV to samo byc pisal, ze nie ma szans

 6. Przypomnial mi sie Celebrity Deathmach z MTV. Ale to byla beka, Biber z pizda pod okiem, no przeciez poezja.

 7. zobaczymy jak to dalej pojdzie, jakos rok temu pewnie o 170k PPV to samo byc pisal, ze nie ma szans

  Dziecko, te twoje 170 k PPV to jest 800 tys $ obrotu! Czyli jakieś 100 tys zysku, za to to se możesz używaną Panamerę kupić, a nie Bibera zatrudniać XDDDDD

 8. Dziecko, te twoje 170 k PPV to jest 800 tys $ obrotu! Czyli jakieś 100 tys zysku, za to to se możesz używaną Panamerę kupić, a nie Bibera zatrudniać XDDDDD

  a gdzie ja napisalem, ze teraz maja go zatrudnic?

 9. jeśli Justin Bieber chce mierzyć się z Tomem Cruisem, a Tom chce bić się z Justinem – możemy porozmawiać.

  Ludzie trzymajcie mnie….

 10. a gdzie ja napisalem, ze teraz maja go zatrudnic?

  Weź idź ty idioto się przejdź gdzieś. Wspólna net worth Cruise'a i Biebera, to jakieś 800 milionów dolarów. To całe fame mma to dziecko Cruise'a by mogło kupić za kieszonkowe.

 11. Weź idź ty idioto się przejdź gdzieś. Wspólna net worth Cruise'a i Biebera, to jakieś 800 milionów dolarów. To całe fame mma to dziecko Cruise'a by mogło kupić za kieszonkowe.

  I jeszcze by mu zostało nasrać @fejmmmua do gardła :muttley:

 12. zobaczymy jak to dalej pojdzie, jakos rok temu pewnie o 170k PPV to samo byc pisal, ze nie ma szans

  Badzmy realistami. Nigdy by nie mieli takich finansow. KSW kiedys K&L wycenili na 25mln chyba euro. To taki Tom w samym 2017 zarobil 43mln dolarow grajac pewnie w jednym filmie. Bieber chyba w 2014 80mln. Wiec nawet jakby Gola sie zesral to by nie mial takich funduszy

 13. Badzmy realistami. Nigdy by nie mieli takich finansow. KSW kiedys K&L wycenili na 25mln chyba euro. To taki Tom w samym 2017 zarobil 43mln dolarow grajac pewnie w jednym filmie. Bieber chyba w 2014 80mln. Wiec nawet jakby Gola sie zesral to by nie mial takich funduszy

  tom cruise jedynie z 3 filmow zarobil 270 mln dolarow, a zagral w kilku wiecej.

 14. tom cruise jedynie z 3 filmow zarobil 270 mln dolarow, a zagral w kilku wiecej.

  Mozliwe ze tak, te dane sa pierwsze z brzegu po wpisaniu w google "Tom Cruise zarobki"

  Wiadomo ze zarobil wiecej ale pisalem o tym ile w rok zarabia. I tak czy siak moglby kupic fame i sprzedac cyganom jakby chcial za pol darno i nie odczulby wiekszej roznicy

 15. Mozliwe ze tak, te dane sa pierwsze z brzegu po wpisaniu w google "Tom Cruise zarobki"

  tom cruise salary wiecej danych wyskakuje zreszta to na wiki jest, wygrywa keanu reeves z ponad 150 mln za matrixy

 16. Ale by się zeszmacili całkowicie w moich oczach. Dobrze, że chociaż cipeusz bejbe nie zawiódł i się wycofał.

  Przeszły grochy to się chłopak zreflektował 😆

 17. Nie znam go. Jest spoko

  :travolta:

  W walce pewnie by mnie zbił.

  Zreflektował się i doszedł do wniosku, że Tom jest jednak za młody. Teraz będzie celował w Clinta ::clintdis:: albo w Kirka Douglasa.

 18. Prawda jest taka, że Cruise sam gra sceny kaskaderskie w tych wszystkich misjach impossible, pewnie dużo trenuje i jest na jakimś TRT. Bieber by dostał wpierdol i nie byłoby w tym żadnego zaskoczenia, więc wyzywanie Cruise'a tylko dlatego, że jest ponad 2x starszy specjalnej ujmy mu nie przynosi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.