News by  Fox z Cohones

Jak podaje MMA Junkie , dwie walki poprzedzające główną kartę najbliższej gali UFC można będzie obejrzeć za darmo na Facebooku.

PRELIMINARY CARD (Facebook.com/UFC):

Yves Edwards vs. Cody McKenzie
Mike Guymon vs. DaMarques Johnson

Aby je obejrzeć wystarczy mieć założone konto na Facebooku, wejść na stronę  http://www.facebook.com/ufc oraz nacisnąć przycisk Lubię To

Walki będą w zakładce „Free Prelims”

defthomas:

Od siebie dodam że skoro już jesteście na FB to przy okazji możecie dołączyć do 3500 fanów naszej strony klikając Lubię To tutaj: http://www.facebook.com/MMARocks

9 KOMENTARZE

 1. Drodzy Rockersi:
  Przez długi czas starałem się omijać Fejsa i inne tego typu portale szerokim łukiem. Cenię sobie prywatność, a oni starają się ode mnie wszystko wydusić. Nie mam tam konta, więc czy będe mógł te walki gdzieś obejrzeć na jakimś streamie czy pozostaje mi założenie konta na FB?

 2. leglocker przecież założenie konta, nie oznacza, że od razu musisz dodać setkę znajomych i wklejać zdjęcia z wakacji.

 3. Dla FB wystarczy IP, więc radzę przynajmniej rejestracje zrobić pod jakimś innym proxy

 4. "Forget what we said before about two live free prelims on Facebook – we're giving you FOUR. Starting at 7 pm ET/4 pm PT, click the 'free prelims' tab to see Waylon Lowe vs. Willamy Freire and Mike Brown vs. Rani Yahya in addition to DaMarques Johnson vs. Mike Guymon and Cody McKenzie vs. Yves Edwards"

   

  Prosto z FB. Czyli dodatkowo będzie można obejrzeć Lowe vs Freire i Brown vs Yahya 🙂

 5. To o ktorej naszego czasu sie zaczynaja walki na FB? od razu po nich sie zacznie gala?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.