penn

Niestety powrót B.J. Penna do UFC został odłożony w czasie z powodu oskarżeń byłego pracownika.

Były mistrz dwóch dywizji został oskarżony w mediach społecznościowych przez swojego byłego pracownika, Pedro Alexa Carrasco który pracował dla portalu BJPenn.com o próbę napastowania seksualnego jego dziewczyny:

https://twitter.com/LATLPEDRO/status/699694838359392256

https://twitter.com/LATLPEDRO/status/699694628799434753

https://twitter.com/LATLPEDRO/status/699695039744712704

https://twitter.com/LATLPEDRO/status/699695262458060801

https://twitter.com/LATLPEDRO/status/699764784791691264

Według doniesień prasy na Hawajach, policja postanowiła wszcząć śledztwo w sprawie do której miało dojść w połowie 2015 roku. Według Alexa Carrasco, do próby napaści miało dojść podczas jego nieobecności w domu a jedynym świadkiem jest jego dziewczyna.

W odpowiedzi na te rewelacje, UFC zdecydował się odłożyć powrót byłego mistrza w czasie i przeprowadzić własne dochodzenie w sprawie:

UFC zdaje sobie sprawę z oskarżeń jakie zostały skierowane w kierunku BJ Penna. Organizacja wymaga od swoich pracowników aby zachowywali się w etyczny i odpowiedzialny sposób, który opisano w kodeksie zawodnika UFC. W żadnym wypadku, nie będziemy tolerować sytuacji w której ten kodeks nie jest przestrzegany. Każdy sportowiec zasługuje jednak na odpowiedni proces i dokładne zbadanie sprawy zanim zostaną wydane jakiekolwiek wyroki. W tej sprawie jak również w innych, z pomocą zewnętrznej firmy zostanie przeprowadzone szczegółowe śledztwo. UFC będzie również współpracować z organami władzy. Z powodu tych oskarżeń, UFC zdecydował się odłożyć powrót zawodnika do czasu wyjaśnienia sytuacji. Ważne jest żeby pamiętać, że BJ Penn jest niewinny do czasu odwodnienia mu winy w sądzie.

Penn planował powrót na marcowej gali UFC 197.

17 KOMENTARZE

 1. odp obozu Penna

  The allegations that Pedro and his girlfriend are making against BJ Penn simply aren’t true. Penn trusted Pedro to run his website for almost a decade and considered him family. He was fired last year for unethical behavior and was provided a severence that ended on February 16, 2016. One day later allegations appeared in a one sided Twitter rant which happen to be many months after the alleged date in question. (August of 2015). There are many holes in Pedro’s story. In the almost 15 years that Penn has been a champion fighter there has not ever been any incident or allegation in regards to his conduct with women. He is family man and father of two young daughters with a known long term girlfriend. It is unfortunate that someone that BJ considered family is trying to extort him.

 2. BJ ty stary oblechu! 😉
  Nie wierzę w słowa tego gościa. Tak jak w sprostowaniu BJ to sportowiec z krwi i kości i świetny człowiek, do tego kocha swoją rodzinę. Chujek chce się odegrać 😉

 3. Nie wiem co jest głupsze, czy to, że gość się obudził po pół roku i robi aferę czy całe to bawienie się w strażników moralności przez UFC. Zanim ktoś doczeka rozprawy to UFC już wydaje wyrok i zawiesza ludzi czy pozbawia tytułów.

 4. Jeśli byle Pedro może, wymyślając historyjki, zawieszać popularnych zawodników, to czy mogę to samo zrobić z Conorem?

 5. Co pierdoli jakiś gość, bez żadnych dowodów, pewnie kasa mu się nie zgadzała albo coś innego. Debil.

 6. Moim zdaniem najlepiej niech się odkłada w nieskończoność. Nie lubię oglądać znakomitych zawodników którzy nigdy już nie będą znakomici, jakoś kurwa serce boli.

 7. jeden twitt nawet był jakoby BJ przyznał mu się, że masturbował się kiedyś przed jego dziewczyną u niego w domu jak tego Pedro nie było. krzywe akcje. 😆

  pousuwał również twitty ze zdjęciami wymian wiadomości z żoną BJ'a (nie wiem czy prawdziwe, jej adres mailowy był prawidłowy) o odwyku BJ'a, placówkach, problemach etc.

 8. baju

  jeden twitt nawet był jakoby BJ przyznał mu się, że masturbował się kiedyś przed jego dziewczyną u niego w domu jak tego Pedro nie było. krzywe akcje. 😆

  Ale masturbował się swoją ręką czy ręką tej dziewczyny?

 9. Ktoś jest winny na pewno ;]

  Gruba akcja. Nie za takiego Penna miałem jak go tu opisują.

  "został oskarżony w mediach społecznościowych" to mnie rozjebało lekko 😉

 10. Suchar

  Jeśli byle Pedro może, wymyślając historyjki, zawieszać popularnych zawodników, to czy mogę to samo zrobić z Conorem?

  Nie, bo Ty nie masz dziewczyny którą mógłby napastować 😉

 11. Shoocker

  Nie, bo Ty nie masz dziewczyny którą mógłby napastować 😉

  Dziewczyny to mi trochę szkoda, może pomolestować mnie, będzie więcej kontrowersji

 12. Suchar

  Dziewczyny to mi trochę szkoda, może pomolestować mnie, będzie więcej kontrowersji

  Takiego suchara? 😀

 13. Wierzę w niewinność Penna, wystarczy na niego spojrzeć, od razu przychodzi myśl, że jest nie zdolny do takich czynów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.