Były podwójny mistrz UFC, Henry Cejudo, który aktualnie przebywa na sportowej emeryturze, cały czas nie daje o sobie zapomnieć i jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił zażartować z dwóch aktualnych mistrzów UFC.

Cejudo jakiś czas temu wyraził swoje zainteresowanie pojedynkiem z aktualnym mistrzem wagi piórkowej, Alexandrem Volkanovskim. Od czasu do czasu wdaje się również w medialne przepychanki z mistrzem wagi koguciej, Petrem Yanem. Tym razem jednak postanowił wykorzystać okazję i zakpić sobie z obu tych zawodników. Do sieci trafiło bowiem nagranie ze wspólnego sparingu obu fighterów. Cejudo wykorzystał więc okazję i skomentował je pisząc:

Jeśli ktoś by mnie pytał, to tych dwóch powinno iść razem na randkę.

Warto przypomnieć, że niedawno Cejudo zasugerował też, że razem z Volkanovskim mogliby poprowadzić rywalizujące zespoły w kolejnym sezonie „The Ultimate Fighter”, którego kulminacją byłoby starcie o mistrzowski pas wagi piórkowej.

Alexander Volkanovski ostatni raz walczył w lipcu na UFC 251, kiedy obronił pas w rewanżowej walce z byłym mistrzem Maxem Hollowayem. Australijczyk w kolejnym starciu prawdopodobnie zmierzy się z Brianem Ortegą, który w zeszłym miesiącu w świetnym stylu pokonał „Koreańskiego Zombie” na gali UFC Fight Night w Abu Zabi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.