Na razie nie wiadomo z kim ostatecznie zawalczy Khabib Nurmagomedov, w swojej pierwszej obronie tytułu mistrzowskiego. Natomiast Ali Abdelaziz, menedżer mistrza, powiedział w rozmowie z serwisem MMAFighting, że rywalem, na którym im zależy jest Georges St. Pierre, a nie Conor McGregor.

Jesteśmy przekonani, że walka, która ma sens, to starcie z Georgeresem St-Pierrem w 155 funtach.  Khabib chce walczyć po to, żeby zadbać o swoje sportowe dziedzictwo, a nie żeby odgrywać operę mydlaną i robić show. Naszym zdaniem Conor nie zasługuję na tę walkę. On przecież nie bił się od dwóch lat. Dlaczego więc miałby walczyć o pas? Powinien ustawić swoje dupsko w kolejce i czekać.

Abdelaziz dodał jednak, że ostatecznie Khabib mógłby zawalczyć z Conorem.

Jest tylko jeden powód, dla którego Khabib mógłby walczyć z Conorem i tym powodem jest chęć ukarania McGregora za to co zrobił na Brooklynie. Khabibowi nie chodzi o pieniądze, ale o to, żeby go zdyscyplinować. UFC powinno jednak zorganizować walkę z GSP, a nie Conorem.

1 KOMENTARZ

  1. Wcześniej gadał ze drabinka.. Dostał pas nagle gada ze moze Conor? ale jednak nie bo on nie walczył 2 lata no to GSP xD Tylko ze Grześ nigdy nie walczył w Lekkiej. Ahh ta logika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.