Organizacja One Championship podpisała kontrakt popularnym YouTuberem, Jeffem Chanem znanym jako „MMAShredded” oraz siostra Sage`a Northcutta, Colbey Northcutt.

Kanadyjczyk Chan w formule MMA osiągnął rekord 3-1 z dwoma wygranymi przez nokaut i jedną porażką. Walczący w wadze piórkowej zawodnik ostatni raz występował w listopadzie 2018 roku, zwyciężając walkę dla organizacji BTC Fight Promotions z siedzibą w Ontario, Kanadzie. Głównym powodem dla którego zainteresowała się nim organizacja One, jest jednak jego popularność w internecie. Chan ma ponad 130 000 subskrybentów na platformie YouTube, ponad 350 000 obserwujących na Facebooku i prawie 100 000 obserwujących na Instagramie.

Chan który nie planował już walczyć zawodowo, zmienił zdanie kiedy dostał ofertę od światowego giganta. Ujawnił też, że przeprowadzi się do Tristar Gym w Montrealu w Kanadzie, aby przygotowywać się do debiutu pod okiem głównego trenera akademii, Firasa Zahabiego.

Drugim nabytkiem organizacji One Championship jest siostra popularnego Sage`a Northcutta, Colbey Northcutt.

Starsza siostra obecnego zawodnika ONE i byłego zawodnika UFC, Sage`a Northcutta, podpisała kontrakt z organizacją ONE na walkę w Singapurze do której dojdzie jeszcze w tym miesiącu.

Colbey Northcutt (MMA 0-1) zmierzy się z Putri Padmi (MMA 0-1) w wadze muszej (odpowiednik wagi koguciej poza ONE) podczas gali ONE Championship 104, która odbędzie się 22 listopada w Singapurze.

Wywodząca się z karate, Northcutt walczyła amatorsko w MMA w latach 2012-2014. Po przejściu na zawodowstwo w 2017 roku, stoczyła jedną walkę. Na lokalnej gali LFA 14 musiała uznać wyższość Courtney King. Od tamtej pory nie walczyła zawodowo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.