Popek Kawul

Popularny raper, oraz zawodnik KSW, „Popek” będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Nagranie odbędzie się 18 listopada – na ten moment nie podano daty emisji.

Jak pewnie pamiętacie, niedawno Marcin Różalski, który w tym momencie jest trenerem Pawła do jego walki z Mariuszem Pudzianowskim, gościł w programie.

Tak jak informowaliśmy w przypadku wizyty „Różala” u Kuby – pomimo spadku oglądalności na przestrzeni ostatnich lat, show Kuby Wojewódzkiego nadal cieszy się dużą popularnością. 13. sezon programu gromadził przed telewizorami regularnie około 1,48 mln widzów, co dało nieco ponad 23 procent udziału w grupie wiekowej 16-49 i zapewniło pozycję lidera rynku, pozostawiając w tyle Polsat i TVP z oglądalnościami na poziomie odpowiednio: 1,1 mln i 1,06 mln.

„Popek” będzie kolejną osobą skojarzoną z MMA, która wystąpi w programie. Przed nim pojawili się tam Mamed Chalidow, Michał Materla, Joanna Jędrzejczyk czy właśnie wspomniany Marcin Różalski.

Kuba zapewne poruszy tematy dotyczące nie tylko sportów walki, ale i kariery muzycznej „Popka”, który w ostatnich latach stał się jednym z najlepiej sprzedających swoje albumy artystów.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.