Santiago Ponzinibbio po ostatniej wygranej z Neilem Magnym liczy na to, że dostanie od UFC szansę na walkę mistrzowską lub inne duże starcie. Ponzinibbio zaczął nawoływać o walkę z aktualnym mistrzem kategorii półśredniej UFC, Tyronem Woodleyem, a  w rozmowie z dla serwisu MMAJunkie przedstawił również dwa inne nazwiska, które są dla niego interesujące.

Możecie mi dać Cornora. Jestem od niego lepszy w stójce. On jest dobry w wygadywaniu bzdur i jest świetnym biznesmenem, ale ja jestem lepszym zawodnikiem. Tym się różnimy. Jestem lepszy w stójce. Mam lepsze wyczucie i większą siłę. Na pewno bym skończył McGregora przed czasem. Tak samo skończyłbym Georgesa St. Pierre’a. On jest stary. To fajny facet. Lubię go. Jestem jego wielkim fanem, ale też jestem od niego lepszy i skończyłbym go przed czasem. Jestem gotów na obu.

Ponzinibbio dodał również, że w swojej kategorii wagowej żaden rywal nie ma z nim szans.

Wiem, że jestem gotów. Wiem, że mogę skończyć Tyrona. Wiem, że mogę go znokautować, ale muszę dostać taką możliwość. Jeśli dacie mi walkę z GSP, na pewno go znokautuję. Znokautuję każdego w kategorii 170 funtów, jeśli dostanę taką możliwość.

21 KOMENTARZE

  1. Santi jesteś kozak naprawdę, ale weź sobie lepiej ogarnij walkę, w której zwycięstwo da Ci TSa, a nie pierdolisz kocopoły o największych gwiazdach tego sportu, podczas gdy one nawet nie mają pojęcia kim ty kurwa jesteś.

  2. Miał problemy skończyć Magnego z jedną nogą. O czym mowa…

    Co ty gadasz ładnie go rozmontował. Poza tym to, że Magny miał jedną nogę to też jego zasługa.

  3. Akurat mcgregora to każdy byk z 77 kończy

    Nie dziwne. Śmieszne są teksty gości z 77, którzy coś pierdolą o Conorze. Ciekawe jak wielkie gówno w majty zrobiłby Ponzibbio gdyby Romero stwierdził, że chce sobie znokautować kogoś z wagi niżej i niech to będzie Argentyńczyk.

  4. Mighty Mouse waży tak mało tylko na ważeniu. Na roztrenowaniu chodzi w okolicy 90 kg.

    Na moje oko w okolicy 110

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.