Szef UFC wypowiedział się na temat punktacji jednego z sędziów walki wieczoru gali UFC on ESPN 43. Zdaniem Dany White’a punktacja na korzyść Marlona Very była absurdalna.

Podczas gali UFC on ESPN 43, która odbyła się 25 marca w San Antonio, doszło do ciekawego starcia w kategorii koguciej. Wydarzenie uświetnił pojedynek Marlona Very z Corym Sandhagenem. Walka trwała pięć rund w związku z tym potrzebna była pomoc sędziów punktowych. Starcie wygrał niejednogłośnie Sandhagen. Jeden sędziów przyznał punktacje w stosunku 48-47 dla Very, podczas gdy pozostała dwójka punktowała zdecydowanie na korzyść Amerykanina.

Decyzja Joela Ojedy, bo tak się ten jegomość nazywa, wzbudziła spore kontrowersje wśród fanów i ekspertów. Swojego zaskoczenia nie krył również prezydent UFC, Dana White. Sternik amerykańskiego potentata uważa, że Vera w żaden sposób nie zasłużył na zwycięstwo. White przyznałby zawodnikowi z Ekwadoru maksymalnie jedną rundę za wczorajsze starcie.

Wyszedłem z łazienki i pomyślałem co do ch**a. Byliście zaskoczeni? To mogło być 50-45, mogło być i 49-46, ale niejednogłośna decyzja? To przerażające.

Joel Ojeda nie uczestniczył jako sędzia punktowy na gali UFC od czerwca ubiegłego roku. Wówczas na gali UFC on ESPN 37 zadebiutował u amerykańskiego hegemona. Wczorajszy werdykt z pewnością nie wpłynął dobrze na jego reputacje i ewentualną przyszłość w UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,717 komentarzy 35,811 polubień

Dana chyba nigdy KSW nie oglądał

Odpowiedz 11 polubień

Bolesław

Legacy FC
Heavyweight

2,176 komentarzy 4,066 polubień

Ja też bym tak zareagował gdybym nigdy nie oglądał KRS

Odpowiedz 4 polubień

Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,642 komentarzy 16,571 polubień

Czepiają się chłopa. Każdy może błędnie wypunktować jeżeli akurat nie oglądał walki :fjedzia:

Odpowiedz 4 polubień

Cassius42

KSW
Lightweight

5,241 komentarzy 9,458 polubień

Dana chyba nigdy KSW nie oglądał

Ale widać, że pilnie czyta Cohones.
:lol:

Odpowiedz 3 polubień

zielony666

UFC
Middleweight

11,973 komentarzy 50,288 polubień

Danka wyszedł do kibla - odpalił Cohones - 30 nieprzeczytanych a tam na Chones sam jad na werdykt a potem tak jak napisane: Wyszedłem z łazienki i pomyślałem co do ch**a. Byliście zaskoczeni? To mogło być 50-45, mogło być i 49-46, ale niejednogłośna decyzja? To przerażające.

Odpowiedz 3 polubień

świadomość_liczb

Oplot Challenge
Light Heavyweight

149 komentarzy 567 polubień

Wyszedłem z łazienki i pomyślałem co do ch**a.

Ponieważ nie lubię cenzurowania słów, jak i braku znaków interpunkcyjnych, pozwolę sobie zapisać oryginalną wypowiedź Danuty w prawidłowej formie.

Wyszedłem z łazienki i pomyślałem: "Co to chlamydia?"

Odpowiedz 5 polubień

Bmyak

Brutaal
Middleweight

574 komentarzy 1,105 polubień

Te odzywki Dany to złoto :
To jest popierdolone
Ten dzieciak jest gangsterem.

Odpowiedz 1 Like

Hellah

M-1 Global
Light Heavyweight

3,846 komentarzy 9,608 polubień