Fot: CyfraSport

Zaciąg znanych sportowców z różnych dyscyplin sportowych na polskiej scenie MMA obserwujemy od dawna. Mieliśmy pięściarzy, strongmanów, zapaśników i ciężarowców. Dlaczego więc nie sięgnąć po reprezentantów kolejnych dyscyplin?

W 2017 roku było głośno o występach w Mieszanych Sztukach Walki byłego sztangisty, medalisty Igrzysk Olimpijskich w Sydney, Szymona Kołeckiego. Być może przyszły rok będzie należał do innych lekkoatletów: Piotra Małachowskiego i Pawła Fajdka, specjalizujących się odpowiednio w rzucie dyskiem i młotem.

Właściciele znanych polskich organizacji wykorzystali Galę Mistrzów Sportu, by zrobić sobie zdjęcia i (być może) przy okazji namówić znanych polskich sportowców do występów w klatce. Tomasz Babiloński, organizator gal Babilon MMA, stwierdził na Twitterze, że Piotr Małachowski jest zainteresowany przygodą w Mieszanych Sztukach Walki. Niebawem mamy poznać więcej informacji w tej sprawie:

Stawkę „przebił” współwłaściciel KSW, Maciej Kawulski, który opublikował zdjęcie nie tylko z Małachowskim, ale i Pawłem Fajdlkiem:

3 KOMENTARZE

  1. Boże, nieee….Takiej klasy zawodnicy jak Małachowski czy Fajdek niech działają w swoich dyscyplinach, są tam rewelacyjni, na nim MMA im nie jest potrzebne.EOT, żałośni "włodarze".Kurwa, swoją drogą co to za słowo.

  2. A ja juz dawno wysralem sie w to ksw,przestalem kupowac ppv i ogladam co druga gale jak mam czas,poczytam jakies newsy i tyle.Kawul z Lewym tak mi obrzydzili to polskie mma zeszkoda gadac.Interesuje mnie tylko UFC

  3. Dalej kupujcie PPV krs1. Jak widać, od kilku lat jak działa PPV obserwujemy wzrost sportowy. Dotrzymują słowa, bo stać ich na sławnych zawodników :DC:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.