Jak podaje grupa menadżerska Iridium Sports Agency podczas listopadowej gali UFC dojdzie do starcia dwóch utalentowanych zawodników kategorii koguciej. Na UFC Fight Night 215, Jack Shore zmierzy się z Kylerem Phillipsem w ciekawie zapowiadającym się pojedynku. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada w nieznanej jeszcze lokalizacji.

Shore (MMA 16-1, UFC 5-1) powróci do akcji po pierwszej zawodowej porażce. „Czołg” przegrał podczas lipcowej gali z Rickym Simonem przez poddanie w drugiej rundzie. 27-latek walczy w organizacji UFC od 2019 roku. Walijczyk wygrał pierwsze pięć starć dla amerykańskiego hegemona. Przed angażem w UFC, Shore walczył dla organizacji Cage Warriors, w której dzierżył pas mistrzowski dywizji koguciej. Na początku kariery mierzył się w kategorii piórkowej. 12 z 16 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem. Shore w rankingu kategorii koguciej UFC zajmuje 15. miejsce.

Phillips (MMA 10-2, UFC 4-1) w ostatnim pojedynku wygrał przez poddanie w trzeciej rundzie z Marcelo Rojo na UFC 271. Tym samym 27-latek powrócił na ścieżkę zwycięstw po ubiegłorocznej porażce z Raulianem Paivą. Amerykanin zanotował udane wejście do amerykańskiej organizacji, wygrywając pierwsze trzy walki. Phillips w UFC walczy od 2020 roku. „Matrix” trzykrotnie był nagradzany bonusami przez organizację za swoje występy. Zawodnik z Arizony od początku kariery walczy w dywizji koguciej. 7 z 10 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,587 komentarzy 11,211 polubień

Jak podaje grupa menadżerska Iridium Sports Agency podczas listopadowej gali UFC dojdzie do starcia dwóch utalentowanych zawodników kategorii koguciej. Na UFC Fight Night 215, Jack Shore zmierzy się z Kylerem Phillipsem w ciekawie zapowiadającym się pojedynku. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada w nieznanej jeszcze lokalizacji.

Shore (MMA 16-1, UFC 5-1) powróci do akcji po pierwszej zawodowej porażce. "Czołg" przegrał podczas lipcowej gali z Rickym Simonem przez poddanie w drugiej rundzie. 27-latek walczy w organizacji UFC od 2019 roku. Walijczyk wygrał pierwsze pięć starć dla amerykańskiego hegemona. Przed angażem w UFC, Shore walczył dla organizacji Cage Warriors, w której dzierżył pas mistrzowski dywizji koguciej. Na początku kariery mierzył się w kategorii piórkowej. 12 z 16 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem. Shore w rankingu kategorii koguciej UFC zajmuje 15. miejsce.

Phillips (MMA 10-2, UFC 4-1) w ostatnim pojedynku wygrał przez poddanie w trzeciej rundzie z Marcelo Rojo na UFC 271. Tym samym 27-latek powrócił na ścieżkę zwycięstw po ubiegłorocznej porażce z Raulianem Paivą. Amerykanin zanotował udane wejście do amerykańskiej organizacji, wygrywając pierwsze trzy walki. Phillips w UFC walczy od 2020 roku. "Matrix" trzykrotnie był nagradzany bonusami przez organizację za swoje występy. Zawodnik z Arizony od początku kariery walczy w dywizji koguciej. 7 z 10 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem.

Odpowiedz polub

click to expand...