Paddym Pimblettem jest jednym z zawodników, którzy są przymierzani do walki o pas z Ilią Topurią. Zdaniem Dustina Poiriera Anglik powinien zmierzyć się jednak z innym rywalem.

Podczas gali UFC 317, która odbyła się 28 czerwca w Las Vegas, Ilia Topuria pokonał Charlesa Oliveirę i zdobył pas mistrzowski wagi lekkiej. Po walce spotkał się w oktagonie twarzą w twarz z Paddym Pimblettem, którego wyzwał do walki.

Dustin Poirier w rozmowie dla serwisu MMA Junkie przyznał, że nie jest entuzjastą pomysłu walki o pas dla Pimbletta. Wskazał jednak innego rywala, którym miałby być Max Holloway.

Postawmy w klatce Maxa przeciwko Pimblettowi. To byłaby fajna walka, żeby sprawdzić, na jakim poziomie jest Paddy.

Poirier dodał jednak, że dla Hollowaya nie brakuje dobrych rywali.

Dla Maxa jest mnóstwo fajnych walk. Mnóstwo fajnych walk. Chętnie zobaczyłbym też np. Maxa z Danem Hookerem.

Paddy Pimblett pozostaje niepokonany w klatce UFC. W najważniejszym oktagonie świata rywalizuje od roku 2021. Stoczył w nim siedem pojedynków, a w ostatnim pokonał Michaela Chandlera.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

42,972 komentarzy 149,234 polubień
Avatar of Quairon
Quairon

Bellator
Featherweight

4,121 komentarzy 8,770 polubień

Dobrze prawi, kozackie zestawienia ::snoopd::

Odpowiedz polub