Dustin Poirier

Po ostatniej przegranej z Khabibem Nurmagomedovem (MMA 28-0), Dustin Poirier (MMA 25-6) powiedział, że nie jest pewny swojej przyszłości w MMA.

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, to wiele dla mnie znaczy. Jeśli zdecyduję, że chce dalej walczyć, wrócę naprawdę silny. Jeśli nie, zobaczymy co przygotował dla mnie Bóg.

Teraz jednak, kilka dni po walce, napisał na Instagramie:

W sobotę walka nie ułożyła się po mojej myśli. Tak czasami bywa w drodze do wielkości. Dałem z siebie wszystko. Upadłem, ale to jeszcze nie koniec.

Poirier podziękował również swoim fanom.

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa i wsparcie. To dla mnie wiele znaczy. Przegrana boli bardzo, ale jest to ból, który już znam.

17 KOMENTARZE

 1. Świetny news

  No mając na uwadze jego początkowe załamanie i słowa o końcu kariery, to chyba warto odnotować zmianę nastawienia. Dustin to dobra morda jest.

 2. Szkoda chłopa, jest jednym z najlepszych fighterów w obecnym UFC, ale trafił na czas panowania gościa, który faktycznie może być najlepszym w historii. Khabib na jeszcze większym luzie pokona Fergusona. Nawet jeśli jakimś cudem Ferguson pokona Khabiba, to i tak szanse Poirier vs Ferguson to 50/50.

 3. Szkoda chłopa, jest jednym z najlepszych fighterów w obecnym UFC, ale trafił na czas panowania gościa, który faktycznie może być najlepszym w historii. Khabib na jeszcze większym luzie pokona Fergusona. Nawet jeśli jakimś cudem Ferguson pokona Khabiba, to i tak szanse Poirier vs Ferguson to 50/50.

  Ale co Ty pierdolisz?

 4. Khabib na jeszcze większym luzie pokona Fergusona. Nawet jeśli jakimś cudem Ferguson pokona Khabiba, to i tak szanse Poirier vs Ferguson to 50/50.

  :lsdtrip::razz:onymindfuck:

  :eddieconspiracy::korwinwhat:

 5. Jest świetnym rzemieślnikiem i tyle.

  Właśnie rzemieślników brakuje teraz. Ostatnio same gwiazdy, artyści i biznesmeni.

 6. Przecież już wyzwał McGregora do rewanżu, to już lepiej trzeba było o tym news zrobić:

  Idealna walka na powrot dla Krula:cool: szybkie KO i rewanz z Nurma:cool:

 7. Lol chciałbym więcej takich "rzemieślników". Co za bzdura.

  Właśnie rzemieślników brakuje teraz. Ostatnio same gwiazdy, artyści i biznesmeni.

  Przecież nie twierdzę, że to źle. Po prostu nie ma w nim himalajów talentu, ale ciężką pracą osiągnął wysoki poziom. :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.