poirier hooker

Dan Hooker (MMA 20-8), który podczas gali UFC w Auckland pokonał na punkty Paula Feldera (MMA 17-5), tuż po walce postanowił wyzwać na pojedynek kolejnego rywala. Tym razem na swój celownik wziął Justina Gaethje (MMA 21-2).

Niedługo później Hooker do swojej listy potencjalnych przeciwników dodał Dustina Poiriera (MMA 25-6,1NC).

Zobacz również: Poirier albo Gaethje – Dan Hooker zainteresowany tylko dwoma walkami po zwycięstwie z Felderem

Wygląda na to, że Dustin zaakceptował wyzwanie Hookera, o czym napisał w mediach społecznościowych, odpowiadając na pytanie Hookera.

Mam dla ciebie 25 minut.

Warto przypomnieć, że zaraz po wygranej Hookera Poirier zaproponował, aby ten bił się z Justinem Gaethje, a on sam w tym czasie mógłby się zmierzyć z Conorem McGregorem.

15 KOMENTARZE

 1. Witam serdecznie wszystkich na forum w to przed południe. Chciałbym zaznaczyć , że fajnie będzie obejrzeć ów walkę i myślę , że dla Dastina Płoje to będzie izi łin. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego piątku.

 2. Witam serdecznie wszystkich na forum w to przed południe. Chciałbym zaznaczyć , że fajnie będzie obejrzeć ów walkę i myślę , że dla Dastina Płoje to będzie izi łin. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego piątku.

 3. Witam serdecznie wszystkich na forum w to przed południe. Chciałbym zaznaczyć , że fajnie będzie obejrzeć ów walkę i myślę , że dla Dastina Płoje to będzie izi łin. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego piątku.

  Witam serdecznie.

  Raczyłeś zdublować post mościpanie.

  Pozdrawiam.

 4. Witam serdecznie.

  Raczyłeś zdublować post mościpanie.

  Pozdrawiam.

  Teraz dopiero zobaczyłem ów uchybienie i oczywiście to mój błąd. Dziękuje za korektę i również pozdrawiam.

 5. Witam serdeczie wszystkich użytkowników tego zacnego forum.

  Pan Dustin podjął słuszną decyzję. 

  Podrawiam wszystkich.

 6. Bardzo fajnie, że Pan Dustin podjął wyzwanie Pana Dana. Teraz decyzja w rękach Pana sekundanta  Dany o niezbyt poprawnym politycznie nazwisku obrażającym afroamerykańską mniejszość. Niech dojdzie do skrzyżowania rękawic w tym iście dżentelmeńskim pojedynku.

 7. Chylę czoła przed wszystkim i pragnę dodać od siebie iż z pasją oglądał bym dany mecz mieszanych sztuk walk pomiędzy Panami Dustinem oraz Panem Danem

  Naturalnie pozdrawiam

 8. Drodzy Panowie, takie starcia chciałbym oglądać! Tej wysokiej klasy specjaliści od mieszanych sztuk walki spewnością stoczyli by piękną oktagonową wojnę na wyniszczenie

  Pozdrawiam!

 9. Szanowni Państwo!

  Nie widzę głosu wsparcia dla Pana Dana Hookera. Również uważam, że Pan Dustin Poirier jest w tym potencjalnym starciu faworytem, ale nie należy spisywać oponenta na straty. Obaj panowie są wybitnymi atletami i ich starciu wszystko jest możliwe. Pan Dan od jakiegoś czasu walczy mądrzej i dobrze wykorzystuje swe atuty w walce. Jeśli dobrze odrobi lekcję z ostatniego starcia i wprowadzi korekty możliwe jest wypunktowanie Pana Dustina. Szczególnie gdyby walka odbyła się w limicie 3 rund.

  Serdecznie pozdrawiam!

 10. Witam wszystkich.

  Cieszę się niezmiernie że Pan Dustin przyjmuje wyzwanie Pana Hookera i odwleka plany starć rewanżowych z Panem krulem Conorem i wybitnym sambistą Panem Khabibem, dzieki czemu bedziemy mogli obejrzec jego niebywałe umiejętności stójkowe w klatce.

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników tego zacnego forum.

 11. Wi.Serdeczniem. Dustin miast myśleć wyłacznie jednotorowo,w nastawieniu na swoją karierę, kierując się ego, dostrzega w swojej serdeczności, że sam podobnie jak Hooker kiedyś wzbijał się w drabinkach, więc nie kręci na niego nosem.

  Żygnam Państwa.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.