Walcząca w dywizji słomkowej UFC, Vanessa Demopoulos, wypowiedziała się o najbliższym starciu z Karoliną Kowalkiewicz. Amerykanka docenia dokonania Polki i deklaruje, że chce tym starciem zapewnić sobie miejsce w rankingu.

Do pojedynku z udziałem Demopoulos oraz Kowalkiewicz dojdzie na gali UFC Fight Night 225. Wydarzenie odbędzie się 20 maja w nieokreślonej jeszcze lokalizacji. Obydwie zawodniczki staną przed szansą przedłużenia serii zwycięstw. Demopoulos obecnie jest na fali trzech wiktorii, natomiast Karolina powróci do oktagonu po dwóch wygranych.

Demopoulos wypowiedziała się na temat starcia z Polką w rozmowie dla portalu MMA Junkie. Vanessa docenia Kowalkiewicz za ostatnie starcie oraz dotychczasową karierę. Jednocześnie „Lil Monster” nie ukrywa swoich ambicji i chce wygrać z Karoliną, a następnie dostać się do rankingu wagi słomkowej UFC.

To była pretendentka, która należała do najlepszych. Walczyła z prawie każdą z czołowej piętnastki. Osobiście nie mogę się doczekać, aby wskoczyć do rankingu. Czuję się bardzo podekscytowana tą walką z wielu powodów. Podpisaliśmy kontrakt z twardą przeciwniczką.

 

Tak jak widzieliśmy, Silvana (Gómez Juárez) była znana ze swojego nokautującego ciosu, a nie mogła powalić Karoliny. Kowalkiewicz wygrała ten pojedynek przez decyzję sędziów. Ona była wśród najlepszych, więc osobiście nie mogę się już doczekać tej walki i dostania się do rankingu po wygranej 20 maja.

Demopoulos (MMA 9-4) odniosła w ubiegłym roku trzy zwycięstwa. „Lil Monster” zostawiała w pokonanym polu Silvanę Gómez Juárez, Jinh Yu Frey oraz Marię Oliveirę. Amerykanka przegrała w debiucie przeciwko JJ Aldrich, ale wówczas debiutowała w dywizji muszej, by następnie powrócić do wagi słomkowej. Demopoulos to była mistrzyni organizacji LFA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,143 komentarzy 33,718 polubień

Na załączonej fotografii widać twarde spartańskie mięśnie brzucha Vanessy, trudna rywalka dla Karoliny

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Hellah
Hellah

KSW
Heavyweight

6,164 komentarzy 20,192 polubień

Łatwe zwycięstwo dla Demopoulos :fjedzia:

Odpowiedz polub

Avatar of Lorenzo Lamas
Lorenzo Lamas

Shark Fights
Heavyweight

1,385 komentarzy 2,633 polubień

Przepraszam na chwile..

:pudzianfap:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Jeff
Jeff

PRIDE FC
Lightweight

6,301 komentarzy 23,928 polubień

Karolina po pas :bleed:

Odpowiedz 1 Like

R
Rulimajk

WSOF
Light Heavyweight

3,359 komentarzy 9,720 polubień

Karolina 2.0 na cytrynę. Oczywiście bez zabora

Odpowiedz polub

Avatar of aptekarzovereema
aptekarzovereema

WSOF
Light Heavyweight

3,467 komentarzy 14,858 polubień

Dodupypulus zawsze szanowałem

Odpowiedz polub