jose aldo dominick cruz

Jose Aldo, były mistrz UFC, zdecydował się wrócić z emerytury i ponownie zawalczyć w oktagonie. Jego rywalem będzie Jonathan Martinez, ale początkowo Aldo miał zmierzyć się z Dominickiem Cruzem, byłym mistrzem wagi koguciej UFC.

Jose Aldo, były mistrz UFC i WEC, po tym jak przegrał walkę z Merabem Dvalisvhilim podczas gali UFC 278, która odbyła się w sierpniu 2022 roku, postanowił zakończyć karierę w świecie MMA. Teraz jednak Brazylijczyk zdecydował się na powrót do klatki i w maju zmierzy się z Jonathanem Martinezem. Okazuje się jednak, że początkowo Aldo był zestawiony z Dominickiem Cruzem, o czym napisał Aaron Bronsteter ze Sportsnet.

Właśnie rozmawiałem z „Królem Rio”, Jose Aldo, który potwierdził, że na UFC 301 miał zawalczyć z Dominickiem Cruzem. Aldo słyszał, że Cruz miał jakiś problem w trakcie obozu i musiał wycofać się z pojedynku, co ostatecznie doprowadziło do zestawienia z Jonathanem Martinezem.

Aldo przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w roku 2004 i do dziś stoczył 39 pojedynków, z których wygrał 31. Jose przez wiele lat dominował w wadze piórkowej. Siedem razy obronił pas mistrzowski. W ostatnich latach Aldo walczył w kategorii koguciej, w której chciał zdobyć mistrzowski tytuł. Ostatecznie doszedł do trzeciego miejsca najlepszych zawodników tej kategorii w UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of vitas
vitas

Bellator
Featherweight

4,006 komentarzy 20,740 polubień

Zestawienie fajne,ale powinno się odbyć tak z 7 lat temu.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,327 komentarzy 76,620 polubień

Dream fight godny ostatniej gali WEC.
Teraz to już dwa rozbitki

Odpowiedz 1 Like

Avatar of winda
winda

Oplot Challenge
Heavyweight

166 komentarzy 176 polubień
Avatar of Kukul24
Kukul24

Bellator
Middleweight

4,455 komentarzy 3,595 polubień

Dream fight godny ostatniej gali WEC.
Teraz to już dwa rozbitki

E tam wystarczyło by sobie puścić video ×1.5 I było by jak w wec.

Odpowiedz polub