Gaethje Poirier mcgregor hooker

Dustin Poirier (MMA 25-6,1NC), były tymczasowy mistrz wagi lekkiej, na razie nie wiem kto będzie jego kolejnym rywalem. Jakiś czas temu Poireri wyzwał na pojedynek Conora McGregora (MMA 22-4) i Nate’ea Diaza (MMA 20-12).

Poirier zapowiedział też niedawno, że chce wrócić do klatki już w maju tego roku.

Zobacz również: Dustin Poirier zainteresowany walką z Natem Diazem i rewanżem z Conorem McGregorem

Teraz, po zakończonej gali UFC w Nowej Zelandii Poirier zaproponował dwa zestawienia na szczycie wagi lekkiej. Pierwszym z nich miałaby być walka Dana Hookera, który podczas minionego wydarzenia pokonał Paula Feldera, a drugim starcie samego Poriera.

Hooker vs Gaethje. Ja vs Conor. Zróbmy to.

Dustin znajduje się aktualnie na drugim miejscu w oficjalnym rankingu kategorii do 70 kilogramów. Zanim przegrał z Khabibem Nurmagomedovem był niepokonany przez blisko trzy lata. Conor McGregor jest w rankingu na pozycji trzeciej, Gaethje na czwartej, a Hooker na siódmej.

6 KOMENTARZE

  1. Chyba Nurma lekko przeciągnął duszenie   , od kiedy Pioier ustawia zestawienia  :whodefuk:

    No zaproponował świetne zestawienie. Jest lepszym matchmakerem niż Conor, co ustawił sobie obitego dziada. Te zestawienia maja przynajmniej sens. Jakby conor napisał coś o zestawieniach, to pol cohones miałoby osrane galoty.

  2. I tak podejrzewam, że Hooker będzie musiał brać walkę z wygranym Lee vs Oliveira albo kimś jeszcze niżej notowanym bo przecież Gaethje już raz odrzucił propozycje i pewnie będzie celował w walkę z Conorem albo o pas a Poirer się na tego Conora albo Diaza uwziął. Chyba że może Hooker vs Donald skoro Kowboj znowu się wyrywa do szybkiego powrotu.

  3. Jak już się oferuje to może niech on zawalczy z Danem a Conora zostawi Justinowi? Hooker już go wyzywał do walki po wygranej z Alem. :muttley:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.