Michael Chandler czeka już rok na walkę z Conorem McGregorem. Amerykanin nie kryje, że zamierza odpłacić Irlandczykowi za to, w jaki sposób ten odwlekał doprowadzenie do ich pojedynku.

W zeszłym roku Michael Chandler i Conor McGregor rywalizowali jako trenerzy w programie The Ultimate Fighter, po którego emisji mieli zmierzyć się w oktagonie UFC. Do dziś do walki nie doszło. Conor zapowiedział, że pojedynek odbędzie się w czerwcu, ale nic nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone. Chandler w rozmowie dla ESPN przyznał, że nie może doczekać się, aby odpłacić McGregorowi za czas oczekiwania na walkę z nim.

Na pewno jest w tym pewien aspekt zrewanżowania mu się za ostatni rok. Na część spraw on nie miał wpływu, ale wiele sytuacji tworzył sam. Oczywiście wiedziałem na co się piszę, ale nie sądziłem, że opóźnienie będzie takie długie. Walka z nim jest jak czekanie na realizację depozytu w banku. Chcę rozwalić tego gościa.

Chandler chciałby też wygrać z Conorem w dominujący sposób.

Myślę, że mogę być jego ostatnim rywalem. On przegrywał walki, ale nie był dominowany. Przegrał z Poirierem po złamaniu nogi. Wcześniej Poirier go pobił, ale myślę, że ja zdominuję go w taki sposób, że być może będzie chciał jeszcze wrócić, ale po tym, co mu zrobię, straci zainteresowanie fanów.

Michael Chandler to były mistrz Bellatora i były pretendent do tytułu wagi lekkiej UFC. W ostatnim boju dla UFC, do którego doszło w listopadzie roku 2022, został pobity przez Dustina Poiriera. Wcześniej Michael pokonał Tony’ego Fergusona i przegrał z Justinem Gaethje. Przed tym starciem Chandlera pokonał Charles Oliveira w walce o pas. Debiutują w UFC Chandler znokautował Dana Hookera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,977 komentarzy 3,043 polubień

Michael Chandler czeka już rok na walkę z Conorem McGregorem. Amerykanin nie kryje, że zamierza odpłacić Irlandczykowi za to, w jaki sposób ten odwlekał doprowadzenie do ich pojedynku. W zeszłym roku Michael Chandler i Conor McGregor rywalizowali jako trenerzy w programie The Ultimate Fighter, po którego emisji mieli zmierzyć się w oktagonie UFC. Do dziś […]

Odpowiedz polub

click to expand...