Cosmo Alexandre

Cosmo Alexandre, doświadczony i utytułowany kickboxer, w swojej trzeciej walce dla organizacji One Championship postanowił zawalczyć na zasadach MMA. Zmierzył się z Sagem Northcuttem, byłym zawodnikiem UFC i brutalnie znokautował go już w pierwszej minucie starcia.

Teraz Alexandre celuje w innego zawodnika UFC, który niedawno podpisała kontrakt z organizacją One.

Aktualnie nie interesuje mnie walka o pas. Teraz chcę dużych pojedynków. Z ogromną przyjemnością przywitałbym w One Championship Vitora Belforta. W kontrakcie mam zapisane jeszcze trzy pojedynki i chcę dużych walk, dużych wyzwań.

Vitor Belfort podpisał kontrakt z ONE Championship miesiąc temu i na razie nie wiadomo z kim zawalczy w swoim debiucie dla azjatyckiej organizacji.

Alexandre powiedział o swojej chęci starcia z Belfortem w rozmowie dla serwisu BJPenn.com i dodał:

Mam na swoim koncie siedem tytułów mistrza świata. Walczyłem ze wszystkimi wielkimi zawodnikami w muay thai i kickboxingu. Teraz chcę więc kolejnych dużych nazwisk, które dadzą mi też dużo zarobić. Mogę walczyć w MMA, muay thai i kickboxingu. Mogę robić wszystko i zawsze wniosę do ringu wszystko czym dysponuję. Czekam tylko na telefon.

9 KOMENTARZE

 1. Vitorowi nawet TRT nie pomoże.

  gdzies mi sie obilo o uszy(bodajze JRE), ze parter tego jegomoscia kuleje wiec nie byl bym tego taki pewny

 2. Promowanie się na zawodnikach, którzy swoje najlepsze lata maja już dawno za sobą jest mega słabe. Nie ujmując niczego, jeśli szuka wyzwań, niech bije się z absolutnym topem, a nie z liga emerytów, którzy kiedyś odgrywali jakaś role.

 3. Promowanie się na zawodnikach, którzy swoje najlepsze lata maja już dawno za sobą jest mega słabe. Nie ujmując niczego, jeśli szuka wyzwań, niech bije się z absolutnym topem, a nie z liga emerytów, którzy kiedyś odgrywali jakaś role.

  Oni są prawie w tym samym wieku…

 4. Oni są prawie w tym samym wieku…

  Co nie zmienia faktu, ze z tej dwójki, to właśnie Belfort jest tym, na którym się można wypromować.

 5. Co nie zmienia faktu, ze z tej dwójki, to właśnie Belfort jest tym, na którym się można wypromować.

  Co nie zmienia faktu, że po tej walce to on by promował ale bandaże, leki przeciwbólowe i wózki inwalidzkie 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.