Pudzianowski mariusz

Mariusz Pudzianowski (MMA 13-7), który przez kontuzję nogi wypadł z gali KSW 53, nie robi sobie przerwy od treningów i planuje jak najszybszy powrót na matę.

Zobacz również: Mariusz Pudzianowski kontuzjowany! Wypada z KSW 53 w Łodzi

Dwa tygodnie temu „Pudzian” napisał w mediach społecznościowych, że niedługo przejdzie zabieg, ale też podkreślił, że nadal, mimo kontuzji, trenuje.

Za kilka dni serwis zrobić i jak dobrze pójdzie za 3 tyg powrót na matę. Jeszcze górę mam sprawną, czyli leżenia nie ma, bo nóżka boli. Dziś leżenia nie było!!

Wygląda na to, że Mariusz wrócił już do pełnej sprawności i podczas narodowej kwarantanny korzysta intensywnie z własnej, przydomowej siłowni. Trenuje już też nie tylko górne partie ciała, ale również nogi.

https://www.instagram.com/p/B9-IJA_FTgG/

https://www.instagram.com/p/B-AheWYlfBS/

https://www.instagram.com/p/B-CMso0FOVn/

29 KOMENTARZE

 1. Powinno być w tytule "kontuzji"

  W ogóle cudzysłowy zawsze są w złym miejscu w tematach o Pudzianie.

  Po "kontuzji" nogi Pudzian wraca do "formy" i nie odpuszcza na "treningu"

  :roberteyeblinking:

 2. On w tej sali wesela jakieś robi, ze tyle stołów z tylu stoi??

  Wesela, pogrzeby i pierwsze komunie. :razz:utinlaugh:

 3. Każdy kto choć minimalnie się przypie#dala do Pudzilli powinien zamilknąć na wieki i zemrzeć głęboko w ku#wa katakumbach najgłębszych. To jest maszyna! Kiedyś Pudzian teraz Kelich! Polska Siła, wytrwałość i zawziętość! Cierpliwy i kamień ugotuje! Pudzian zrobił 5 razy najsilniejszego człowieka na Globie potem właściwie zbudował MMA w Polsce, do tego kilka firm! Wzór do naśladowania!

 4. Każdy kto choć minimalnie się przypie#dala do Pudzilli powinien zamilknąć na wieki i zemrzeć głęboko w ku#wa katakumbach najgłębszych. To jest maszyna! Kiedyś Pudzian teraz Kelich! Polska Siła, wytrwałość i zawziętość! Cierpliwy i kamień ugotuje! Pudzian zrobił 5 razy najsilniejszego człowieka na Globie potem właściwie zbudował MMA w Polsce, do tego kilka firm! Wzór do naśladowania!

  I jeszcze hotelarstwem się trudni …

  :razz:utinlaugh:

 5. Każdy kto choć minimalnie się przypie#dala do Pudzilli powinien zamilknąć na wieki i zemrzeć głęboko w ku#wa katakumbach najgłębszych. To jest maszyna! Kiedyś Pudzian teraz Kelich! Polska Siła, wytrwałość i zawziętość! Cierpliwy i kamień ugotuje! Pudzian zrobił 5 razy najsilniejszego człowieka na Globie potem właściwie zbudował MMA w Polsce, do tego kilka firm! Wzór do naśladowania!

  Zgadza się i to wcale nie wina Mariusza, że na początku kariery mu wmówiono, że może zostać "mistrzem świata". Dla polskiego MMA już zrobił więcej niż ktokolwiek. Gdyby nie Pudzian to większość z nas nigdy by nie trafiła na to forum – taka jest prawda.

 6. Kto by zwyciężył, gdyby było możliwe starcie: Pyton 2010 vs Pudzian 2020 ?

  Wg mnie 50/50. :jimcarrey:

 7. Tak się zastanawiam w której rundzie taki GSP byłby w stanie skończyć Pudziana, albo inny zawodnik z 77 kg.

  W pierwszej.

 8. Zgadza się i to wcale nie wina Mariusza, że na początku kariery mu wmówiono, że może zostać "mistrzem świata". Dla polskiego MMA już zrobił więcej niż ktokolwiek. Gdyby nie Pudzian to większość z nas nigdy by nie trafiła na to forum – taka jest prawda.

  Większość – to fakt i to pewnie ta większość smąci bo to inne pokolenie jest i pewnie nawet nie pamięta turniejów w Marriocie.

 9. Tak się zastanawiam w której rundzie taki GSP byłby w stanie skończyć Pudziana, albo inny zawodnik z 77 kg.

  Przecież Borysek Tygrysek poddał go po minucie parteru.

 10. Tak się zastanawiam w której rundzie taki GSP byłby w stanie skończyć Pudziana, albo inny zawodnik z 77 kg.

  w 1. Bijąc go w twarz.

 11. Wg mnie 50/50. :jimcarrey:

  Ja myślę, że większe szanse miałby ten z 2010 r.

  • Młodszy
  • 30 kg cięższy
  • Kondycja i technika na takim samym poziomie 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.