Gokhan Saki po dwóch występach w oktagonie UFC w ostatnich kilku latach nie będzie kontynuował swojej kariery w klatce organizacji. Jak informuje portal Beyond Kickboxing oraz BJPENN.com, legenda sportów walki miała rozstać się z „Ultimate Fighting Championship”. Sugerują, że sam zawodnik w mediach społecznościowych kusi fanów powrotem do kickboxingu pytając ich o potencjalnych rywali.

Saki (1-2 MMA) ma na swoim koncie tylko trzy walki w MMA, lecz to bardzo doświadczony zawodnik sportów uderzanych. „The Rebel” ma na swoim koncie pojedynki z takimi nazwiskami kickboxingu jak Rico Verhoeven, Tyrone Spong, Alistair Overeem, Badr Hari, Anderson Silva, Peter Aerts czy Paul Slowinski. Gokhan nie walczył od czasu przegranej z Khalilem Rountree Jr. z lipca 2018 roku. Od tamtej pory dochodził on do zdrowia po licznych kontuzjach.

19 KOMENTARZE

  1. Nie jestem zdziwiony, ale pamiętam te pełne zachwytu komentarze jak podpisywał kontrakt – one mnie dziwiły.

  2. Khalil go obnażył całkowicie, w pierwszej walce w UFC też nie było różowo Saki pływał ale w wymianie brawlerskiej trafił szczęśliwie. Żadna strata dla UFC.

  3. Dobra bitka była z Henrique Da Silva, liczyłem na więcej takich występów:chuck: W ogóle to już myślałem, że Saki zakończył karierę, a on cały czas był na kontrakcie:damjan:

    Hej, Saki, a byłeś kiedyś w Polsce?

    To nie jest głupie. KSW mogłoby go zestawić z IZU. Jarałbym się tym starciem serio:robbie:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.