immaf

Po ogłoszeniu daty i miejsca Otwartych Mistrzostw Europy IMMAF 2017, organizacja przedstawiła swoje plany na cały roku 2017. Po marcowych mistrzostwach Europy zostaną przygotowane Otwarte Mistrzostwa Azji IMMAF 2017, które odbędą się w czerwcu. Będzie to pierwsze wydarzenie organizowane przez IMMAF w tej części świata. W sierpniu kibice będą mogli zobaczyć zmagania zawodników na Otwartych Mistrzostwach Afryki IMMAF 2017, która odbędą się w Johannesburg, natomiast wielki finał, czyli  Otwarte Mistrzostwa Świata IMMAF 2017 mają odbyć się w listopadzie. Lokalizacja nie jest jeszcze znana, ale data wskazuje na to, że tym razem mistrzostwa nie będą powiązane z International Fight Week organizowanym przez UFC w Las Vegas.

Do tej pory oba turnieje mistrzostwa świata odbywały się w lipcu właśnie w Las Vegas. Jak potwierdziła nam Isobel Carnwath, dyrektor biura komunikacji w International Mixed Martial Arts Federation tym razem mistrzostwa świata odbędą się w innym miejscu.

Kerrith Brown, prezes IMMAF ogłaszając kalendarz wydarzeń powiedział:

Jesteśmy podekscytowani możliwością przedstawienia całego rozkładu jazdy na rok 2017. Dzięki temu zawodnicy będą mogli sobie wszystko zaplanować. Przygotowując turnieje w nowych częściach świata chcemy dać więcej możliwości naszym członkom, a kulminacja amatorskich starć i jednocześnie zamknięcie roku odbędą się podczas mistrzostw świata.

 

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.