Brazylijska Komisja Sportowa (CABMMA) opublikowała listę zawieszeń medycznych po sobotniej gali UFC Fight Night 77: Belfort vs. Henderson 3.

Dan Henderson: został zawieszony na 45 dni; 30 dni bez treningu.
Patrick Cummins: został zawieszony na 60 dni; 45 dni bez treningu.
Anthony Birchak: został zawieszony na 60 dni; 45 dni bez treningu.
Piotr Hallmann: wymagana wizyta u lekarza, który ma sprawdzić czy nie doszło do złamania nosa; w przeciwnym razie zawieszenie na 180 dni.
Fabio Maldonado: został zawieszony na 30 dni; 21 dni bez treningu.
Johnny Case: wymagana wizyta u lekarza, który ma sprawdzić czy prawa noga nie jest poważnie kontuzjowana; w przeciwnym wypadku zawieszenie na 180 dni.
Yan Cabral: został zawieszony na 45 dni; 30 dni bez treningu.
Chas Skelly: został zawieszony na 30 dni; 21 dni bez treningu.
Kevin Souza: wymagana wizyta u lekarza, który ma sprawdzić czy prawa ręka nie jest kontuzjowana; w przeciwnym wypadku zawieszenie na 180 dni.
Gasan Umalatov: wymagana wizyta u lekarza, który ma sprawdzić czy prawa ręka nie jest kontuzjowana; w przeciwnym wypadku zawieszenie na 180 dni.
Jimmie Rivera: został zawieszony na 30 dni; 21 dni bez treningu.
Pedro Munhoz: wymagana wizyta u lekarza, który ma sprawdzić czy nie doszło do złamania oczodołu, w przeciwnym wypadku zawieszenie na 180 dni.
Bruno Korea: został zawieszony na 30 dni; 21 dni bez treningu.

3 KOMENTARZE

  1. My to się módlmy aby został w UFC, bo zawieszenia na pół roku raczej nie będzie.

  2. Kurde, jak zobaczyłem to KO, to aż mnie zabolało. A tak w sumie to miałem wrażenie, że Piotrek mega odczuwał każdy cios Oliveiry i teraz pytanie, czy to Brazylijczyk jest takim puncherem, czy to Płetwal jest już mocno rozbity? A tak po za tym, to wiadomo, że kibicuje Hallmanowi i wstaję na Jego walki ale tak mi się wydaje, że chyba lepiej dla jego zdrowia, byłoby jednak to zwolnienie z UFC. Podejrzewam, że Gamer niedługo spróbuje sił w UFC, a w KSW za być może nawet lepszą kasę niż w UFC, Piotrek mógłby być mistrzem i nie traciłby tyle zdrowia. Z całym szacunkiem do Hallmana ale prawdopodobnie pewnego poziomu niestety nie przeskoczy a jak popatrzy się na szeroko pojętą czołówkę to przy stylu Płetwala może to się skończyć nieciekawie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.