Brazylijska Komisja Sportowa (CABMMA) opublikowała listę zawieszeń medycznych po sobotniej gali UFC Fight Night 77: Belfort vs. Henderson 3.

Dan Henderson: został zawieszony na 45 dni; 30 dni bez treningu.
Patrick Cummins: został zawieszony na 60 dni; 45 dni bez treningu.
Anthony Birchak: został zawieszony na 60 dni; 45 dni bez treningu.
Piotr Hallmann: wymagana wizyta u lekarza, który ma sprawdzić czy nie doszło do złamania nosa; w przeciwnym razie zawieszenie na 180 dni.
Fabio Maldonado: został zawieszony na 30 dni; 21 dni bez treningu.
Johnny Case: wymagana wizyta u lekarza, który ma sprawdzić czy prawa noga nie jest poważnie kontuzjowana; w przeciwnym wypadku zawieszenie na 180 dni.
Yan Cabral: został zawieszony na 45 dni; 30 dni bez treningu.
Chas Skelly: został zawieszony na 30 dni; 21 dni bez treningu.
Kevin Souza: wymagana wizyta u lekarza, który ma sprawdzić czy prawa ręka nie jest kontuzjowana; w przeciwnym wypadku zawieszenie na 180 dni.
Gasan Umalatov: wymagana wizyta u lekarza, który ma sprawdzić czy prawa ręka nie jest kontuzjowana; w przeciwnym wypadku zawieszenie na 180 dni.
Jimmie Rivera: został zawieszony na 30 dni; 21 dni bez treningu.
Pedro Munhoz: wymagana wizyta u lekarza, który ma sprawdzić czy nie doszło do złamania oczodołu, w przeciwnym wypadku zawieszenie na 180 dni.
Bruno Korea: został zawieszony na 30 dni; 21 dni bez treningu.

24 KOMENTARZE

 1. My to się módlmy aby został w UFC, bo zawieszenia na pół roku raczej nie będzie.

  Bądźmy dobrej myśli. Andy Ogle przetarł szlak.

 2. Bądźmy dobrej myśli. Andy Ogle przetarł szlak.

  Wtedy nie było masowych zwolnień :/

  Chociaż oczywiście poziom zawodnika i widowiskowość walk Piotra a Andy'ego to dwa różne światy

 3. Myslicie, ze naprawde jest choc cien nadziei na to, ze Piotrek zostanie ? Bardzo mu tego zycze, ale w obecnej sytuacji kompletnie w to nie wierze.

 4. Myslicie, ze naprawde jest choc cien nadziei na to, ze Piotrek zostanie ? Bardzo mu tego zycze, ale w obecnej sytuacji kompletnie w to nie wierze.

  Daję 75%. Gdyby nie ostatnie cięcia byłbym pewien, że kolejną walkę Piotr stoczy dla UFC.

 5. Myslicie, ze naprawde jest choc cien nadziei na to, ze Piotrek zostanie ? Bardzo mu tego zycze, ale w obecnej sytuacji kompletnie w to nie wierze.

  Cień może tak, ale nic więcej.

  Nie czarujmy się, na 95% niestety Piotrek pożegna się na jakiś czas z UFC

 6. ja tez mysle, ze piotrek dostanie jeszcze jedna walke. i nie dostanie jej juz z takim dobrym zawodnikiem, pewnie dostanie kogos z ogona

 7. Hendo też najlepszego streaku nie ma 🙂

  Hendo to ledenda ufc nigdy go nie zwolni najwyzej odesle na emeryture.

 8. Nie ma sensu porównywać Hendo i Piotrka. Hendo to poziom, do jakiego prawie żaden z naszych zawodników nigdy się nawet nie zbliży. Biorąc pod uwagę ostatnie czystki, prawie na pewno poleci. Nie chciałbym oglądać kolejnej przegranej walki. Loss-streak = 4 mocno komplikuje życie.

 9. Jeśli jakimś cudem, w co nie wierzę, Piotrek dostanie od UFC ostatnią szansę, to powinien coś radykalnie zmienić w przygotowaniach, bo ostatnia walka to nie zastój ale regres umiejętności.

 10. Piotrek nie wyglądał źle w żadnej z przegranych walk, ale mam wrażenie, że czegoś mu brakuje. O ile po USA widać było rozwój, to już Tajlandia mu chyba nie służy. Tam też się chyba sporo dzieje, bo najpierw reprezentował Tiger w Berlinie, a teraz jakąś inną ekipę. Nie wiem czy to mu służy, ale może powinien główny camp robić w Polsce i tylko latać okazjonalnie do USA.

 11. Jakby miał pójść w odstawkę to po 2 porażkach z rzędu nie dostawałby tak wysoko walki w karcie głównej.

  Tam też się chyba sporo dzieje, bo najpierw reprezentował Tiger w Berlinie, a teraz jakąś inną ekipę.

  Reprezentował Tiger jak McSweeney był trenerem stójki przez krótki czas w Tigerze, teraz McSweeney otworzył swoje własne UTFF tuż obok Tigera i tam trenował Piotrek razem z Flamingo.

 12. maynard, guillard, varner, po 4 porazki z rzedu i tylko czarnego wyrzucili

  roller 3 z rzedu i walczyl dalej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.