Paddy Pimblett w kolejnej walce zmierzy się z Tonym Fergusonem. Anglik jest przekonany, że wygra. Chcę pójść na otwarte wymiany z rywalem i pokonać go już w pierwszej rundzie.

16 grudnia w Las Vegas dojdzie do walki Paddy’ego Pimbletta z Tonym Ferguosonem. Przed zbliżającym się pojedynkiem Anglik w rozmowie dla Sky Sports zapowiedział, co chce zrobić w zbliżającym się pojedynku.

Chcę go szybko skończyć. Chcę być pierwszym zawodnikiem, który skończy Tony’ego Fergusona w pierwszej rundzie. Jestem tu po to, aby dać mocny sygnał, szczególnie po moim ostatnim występie.

Pimblett liczy też na to, że walka z Fergusonem okaże się niezwykle efektownym pojedynkiem.

Chcę iść na wojnę. Chcę ładnego rozcięcia na twarzy i mnóstwa krwi. Zdecydowanie można dać walkę roku, która zakończy się w pierwszej rundzie.

Paddy Pimblett bije się dla UFC od roku 2021. W tym czasie stoczył cztery walki i wszystkie wygrał.

Tony Ferguson przegrał sześć ostatnich pojedynków. Ostatni raz wygrał w roku 2019, kiedy to pokonał Donalda Cerrone.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,953 komentarzy 3,009 polubień

Paddy Pimblett w kolejnej walce zmierzy się z Tonym Fergusonem. Anglik jest przekonany, że wygra. Chcę pójść na otwarte wymiany z rywalem i pokonać go już w pierwszej rundzie. 16 grudnia w Las Vegas dojdzie do walki Paddy’ego Pimbletta z Tonym Ferguosonem. Przed zbliżającym się pojedynkiem Anglik w rozmowie dla Sky Sports zapowiedział, co chce […]

Odpowiedz polub

click to expand...