Robert Bryczek przegrał debiutancką walkę w oktagonie UFC. Polak nie załamuje jednak rąk, nie szuka wymówek i zapowiada powrót na drogę zwycięstw.

Podczas gali UFC Fight Night: Hermansson vs Pyfer, która odbyła się 10 lutego w Las Vegas, Robert Bryczek wszedł po raz pierwszy do oktagonu UFC. Polak w starł się Ihorem Potierią i przegrał na punkty. Po walce Robert napisał w mediach społecznościowych:

Nie tak planowałem debiut w UFC, ale gdy człowiek planuje, Pan Bóg się śmieje. Taki jest sport, jako doświadczony już zawodnik mogę jedynie powiedzieć, że wyciągam lekcje, nie szukam wymówek, wracam do pracy i na ścieżkę zwycięstw, już przez to przechodziłem nie raz i zrobię to ponownie.

Dostałem mnóstwo wiadomości wsparcia, oczywiście słów krytyki nie mniej, ale przyjmuję wszystko, dziękuję Wam i swojej drużynie za poświęcenie. Wykonaliśmy mnóstwo ciężkiej pracy i tylko dlatego boli sportowe ego, że nie udało się tego pokazać.

Pozdrowienia dla wytrwałych! Zawsze wracamy silniejsi! Oss

Robert Bryczek miał zadebiutować w klatce organizacji UFC podczas gali UFC Vegas 79, która odbyła się 23 września 2023 roku w hali UFC Apex. Polak miał zmierzyć się z Jacobem Malkounem, ale ostatecznie formalności wizowe spowodowały, że debiut Bryczka w UFC został przełożony w czasie. Robert Bryczek rywalizuje w zawodowym MMA od 2011 roku. W tym czasie stoczył 26 pojedynków i 17 z nich wygrał. Wchodząc do UFC Polak był na fali pięciu wygranych z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,011 komentarzy 3,093 polubień

Robert Bryczek przegrał debiutancką walkę w oktagonie UFC. Polak nie załamuje jednak rąk, nie szuka wymówek i zapowiada powrót na drogę zwycięstw. Podczas gali UFC Fight Night: Hermansson vs Pyfer, która odbyła się 10 lutego w Las Vegas, Robert Bryczek wszedł po raz pierwszy do oktagonu UFC. Polak w starł się Ihorem Potierią i przegrał […]

Odpowiedz polub

click to expand...