
Michał Oleksiejczuk przegrał starcie podczas gali UFC w Baku. Po walce Polak przyznał, że jest to dla niego bolesny moment.
Podczas gali UFC w Azerbejdżanie Michał Oleksiejczuk zmierzył się z Abusem Magomedovem i został przez niego poddany. Niedługo po pojedynku Polak napisał w serwisie X:
Ciężko mi, wrócę i tak. Pozostaje mi tylko walka, dziękuję Wam za Wasze wielkie wsparcie i zawsze mam Was w swoim sercu. To bardzo bolesny cios, ale to nic, wrócimy.
Ciężko mi, wrócę i tak. Pozostaje mi tylko walka, dziękuję Wam za Wasze wielkie wsparcie i zawsze mam Was w swoim sercu. To bardzo bolesny cios, ale to nic, wrócimy.
— Michal Oleksiejczuk (@oleksiejczukufc) June 27, 2026
Przegrana Michała Oleksiejczuka przerwała serię trzech zwycięstw z rzędu w wykonaniu Polaka.
Oleksiejczuk stoczył dla UFC dziewiętnaście pojedynków. W najważniejszym oktagonie świata MMA rywalizuje od roku 2017 i wygrał w nim dziesięć konfrontacji.



























2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Heavyweight
UFC Heavyweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/84857/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>