Michael Venom Page przerwał medialną ciszę po przegranej z Ianem Machado Garrym na UFC 303. Page musiał uznać wyższość rywala, który wygrał z nim przez decyzję sędziowską.

Michael Venom Page to były zawodnik organizacji Bellator MMA, który niedawno zdecydował się podpisać kontrakt z UFC. W debiucie wygrał z Kevinem Hollandem, ale już w drugim pojedynku w oktagonie musiał uznać wyższość przeciwnika – przez decyzję sędziowską pokonał go niepokonany Ian Machado Garry. Na swoim profilu na Instagramie, Anglik krótko zareagował na przegraną z Irlandczykiem z zeszłego weekendu na UFC 303 w Las Vegas.

Kiedy przychodzi przegrana, zaakceptuj ją jako sygnał, że twoje plany nie były odpowiednie. Przebuduj plany i ustaw żagle raz jeszcze na swój wymarzony cel.

Page (22-3 MMA) znany jest ze swoich umiejętności stójkowych, a Ian Machado Garry wykorzystał swój grappling, aby wygrać z Anglikiem przez decyzję sędziowską. W przeszłości Venom wygrywał 16 razy przed czasem. Na swoim koncie ma zwycięstwa z m.in. Douglasem Limą czy wcześniej wspomnianym Kevinem Hollandem. Obecnie zajmuje on 13. miejsce w rankingu kategorii półśredniej UFC, której mistrzem jest Leon Edwards.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,137 komentarzy 24,229 polubień

Ja bym na jego miejscu pocisnął Kukiego, że przebieg walki był taki jak zapowiadał - jego stójka była za mocna dla Garry'ego i zamienił go w spanikowanego zapaśnika :beczka:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

BAMMA
Welterweight

926 komentarzy 5,069 polubień

I coś ty Andersonie Silva dla ubogich odwalił. Teraz będziemy skazani na dalsze słuchanie tego przygłupa o tym jakim to Ryżym Królem on nie zostanie o ile mu dziewczyna pozwoli :siara:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Decca
Decca

Jungle Fight
Light Heavyweight

381 komentarzy 1,457 polubień

Nie mogę sobie wybaczyć, że wstałem w środku nocy specjalnie, żeby zobaczyć tą walkę a panowie zaserwowali takie kurwa gówno. Cenny skalp w kolekcji Garryego ale sama forma zwycięstwa budzi politowanie. No i ta stójka Irlandczyka jednak wcale nie taka elitarna, kilka solidnych placków wyłapał

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Wtfit
Wtfit

Shark Fights
Light Heavyweight

1,332 komentarzy 3,290 polubień

Ładna, poetycka wersja „wrócę silniejszy”.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,351 komentarzy 28,666 polubień

Jak byś miał 23 -25 lat to jeszcze bym uwierzył
Ale tak to jesteś starym zgredem że nic już nie zmienisz ani znacząco nie poprawisz

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Middleweight

10,419 komentarzy 36,640 polubień

Page szkoda że zawaliłeś misje życia -zmazania zera z rekordu tej pizdy. Mogłeś zostać idolem cohones i połowy cywilizowanego świata.

Odpowiedz 5 polubień