UFC ujawniło pierwsze zestawienia na dopiero co ogłoszonej gali w Liverpoolu.
Do klatki po około dwuletniej przerwie powróci Tom Breese (10-1). Anglik w nowej dla siebie kategorii średniej podejmie Daniela Kelly’ego (13-3).

Breese wraca po poważnej kontuzji zerwania więzadła. Ostatnią walkę dla amerykańskiego giganta stoczył w czerwcu 2016 roku podczas gali UFC 199, gdzie uległ nieznacznie na punkty Seanowi Stricklandowi.
Australijczyk jest w nieco trudniejszej sytuacji – Kelly powraca po dwóch porażkach. Najpierw znokautował go Derek Brunson, a potem wypunktował go Elias Theodorou. Kolejna porażka może spowodować rozwiązanie jego kontraktu.

Kolejnym dodanym pojedynkiem jest starcie pomiędzy wyżej wspomnianym Eliasem Theodorou (14-2), a Trevorem Smithem (15-7).
„The Spartan” ma na koncie zwycięstwo nad wcześniej wspomnianym Danielem Kellym. W podobnej sytuacji jest jego najbliższy rywal, który również ma jedną wiktorię na koncie – pozostawił w pokonanym polu ostatnio Chrisa Camozziego (24-13). 

Gala UFC w Liverpoolu odbędzie się 27 maja. W walce wieczoru wystąpi miejscowa wchodząca gwiazda, Darren Till (16-0) z nieogłoszonym jeszcze przeciwnikiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.