Obaj zawodnicy po gali UFC 122 w Niemczech mieli już po 3 porażki na koncie i kwestią czasu było chyba tylko by UFC wręczyło im wymówienia. Goran Reljic (8-3) żegna się z organizacją po porażkach z C.B. Dollaway`em (UFC 110), Kendallem Grove (UFC 116) oraz Krzysztofem Soszyńskim (UFC 122). Drugi ze zwolnionych fighterów, Niemiec polskiego pochodzenia, Peter Sobotta (8-4) w UFC nie odniósł żadnego zwycięstwa ulegając w starciach z Paulem Taylorem (UFC 99), Jamesem Wilksem (UFC 115) i Amirem Sadollahem (UFC 122)

9 KOMENTARZE

  1. Macie literówki nie Petter Sobbota tylko Peter Sobotta,dobra informacja teraz na KSW 15 Sobotta vs Saidov

  2. I Saidov oczywiście wygrywa bez najmniejszego problemu 😉 swoją drogą było do przewidzenia, dziwne że Sobotta nie poleciał po poprzedniej porażce.

  3. mnie też to zdziwiło że został
    pewnie został by zapełnić galę w Niemczech 🙂

  4. No to niech teraz wraca i Saidov mści kuzyna ;] Przynajmniej można by było porównać poziom naszego MMA z najsłabszym poziomem UFC 🙂

  5. Sobotta nigdy praktycznie nie prezentowal poziomu UFC, mysle, ze dostal sie tam tylko dlatego, ze UFC bylo w Niemczech, a ponadto w tamtym okresie wsrod Niemcow nie bylo kogo wybrac. W ciagu poltora roku troche sie w tej materii zmienilo i od razu na UFC 122 bylo widac efekty (Krauss, Rocha).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.